Jvc 37p80

Bobek75

New member
KIKI dzięki za dobrą radę dobrą cenę i szybką dostawę.
Nareszczie kupiłem LCD JVC 37P80.
TV oglądam z 3m uważam, że 37 jest w sam raz.
Tv aster city całkiem nieżle dodatkowo posiadam jakiśpolepszacz obrazu motoroli z tym jest naprawę dobrze, DVD bradzo dobrze, PC jescze nie podłączyłem
 

Paris

New member
Możesz sie pochwalić jak spisuje sie ten tv. Konkretnie chodzi mi o podłączenie z komputerem i oglądanie z bliska powiedzmy 2,5 do 3 metrów.
 

mosca

New member
Co to za polepszacz???? Też mam tą kiszkowata Motorolę i jak dla mnie obraz jest gorszy niż ze zwykłego kabla antenowego.
 

mosca

New member
Powiem tak - w porównaniu z NBOX ta cegła Motorolli wyświetla beznadziejny obraz na moim 37P80 . Niby kabel od Aster wygląda porządnie ale wystarczy lekko ruszyć i mam dyskoteke zieleni i czerwieni na ekranie. Ta Motorola to całkowita porażka gdybym nie mial tego pudła w promocji to z miłą chęcią zrobiłbym awanture w Aster za wciskanie szmelcu. Z tego też powodu nie mam zamiaru brać paczki Canal + - obraz rwie się z częstotliwościa 5 razy na minute. Czekam na Dekodery HD, które maja się pojawić w maju.
 

Holt_

New member
Bez reklam
mosca napisał:
Niby kabel od Aster wygląda porządnie ale wystarczy lekko ruszyć i mam dyskoteke zieleni i czerwieni na ekranie.

masz prawdopodbnie albo uszkodzony kabel Euro albo niedociśnięta jego końcówkę we wtyku do TV lub dekodera.
 

mosca

New member
Ale ja wiem, że mam nie dociśnięty kabel Euro. Tylko, że dzieje się tak dlatego, że gniazdo ma takie luzy i wogóle nie trzyma wtyku. Ot badziewie dają na dzień dobry
 

Holt_

New member
Bez reklam
mosca napisał:
Ale ja wiem, że mam nie dociśnięty kabel Euro. Tylko, że dzieje się tak dlatego, że gniazdo ma takie luzy i wogóle nie trzyma wtyku.

ja miałem nieco inny problem, u mnie kabel ledwo dał się wcisnąć tak, żeby łączył :) trzeba naprawdę dużej siły, ale jak już wejdzie, to z kolei trzeba się mocować, żeby go odłączyć :)
 
Do góry