JVC seria 9 ;90

vahanar

New member
Kiki co z nowymi LCD JVC serii 90? Czy coś wiesz na ich temat, kiedy trafią do sprzedaży? A może masz już jakiś model na testach? Miały się pokazać na rynku z początkiem marca.Dzięki za odpowiedż i pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
podstawowe modele wjeżdżaja w marcu.
W marcu ma być również nowy model JVC 42 full Ha ale bez 100Hz - w cenie ok. 5000 zł.
 

Tom0000

New member
Nowe jvc stanowily i dla mnie alternatywe az do momentu , gdy okazalo sie ze jvc rezygnuje w swoich tv z technologi 100Hz. Aprzynajmniej przesuwa ja na koniec roku 2008.
No to ja tez rezygnuje/przesuwam z zakupu jvc.
 

mosca

New member
Niestety ten rok raczej nie przyniesie żadnych rewolucji w kierunku poprawy jakości wyświetlanego obrazu. Obecnym trendem jest wypuszczanie superpłaskich, energoszczędnych telewizorów przy zachowaniu ich dotychczasowych parametrów. Powiem szczerze, że i tak mam obawy co do odchudzania telewizorów - nie wierze aby było możliwe utrzymanie tej samej jakości. Zresztą w przypadku JVC już widzę, że rezygnują z głośników Oblique Cone Speaker oraz pełnego systemu MAXX Audio co wcale nie wróży niczego dobrego.
 

jtd

New member
Bez reklam
Te parametry to by byly dobre z dwa lata temu, a nie dzis.. Widac JVC sie cofa, no chyba ze komus zalezy na "cienkosci", ale watpie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będą w przyszłym tygodniu więc się okaże - na mnie cyferki nie działają .
Bo przecież plazma samsunga z kontrastem 1.000.000 : 1 nie gra 833 razy lepiej od plazmy Pioneera 436 która miała 1200 :1 .
Czy nawet od cytowanych niżej JVC.
 
Do góry