JVC V80 - 42V80, 47V80 - test, opinie, wszystko o serii

Gozel

New member
krzycho115 napisał:
Czy ktoś widział już ten model. Pojawił się w sklepach internetowych i wygląda całkiem ekstra.
http://www.megamedia.pl/telewizor-lcd-jvc-lt-47v80.php

Własnie też zobaczyłem ten model na stronie JVC. Ciekawe kiedy będzie w Polsce...a co do samego telewizorka to martwi mnie to ,że na stronie którą podałes napisane jest że nie obsługuje sygnału video 1080p :(( chociaz na stonie JVC w UK napisane że model LT-42DV8BJ już obsługuje, a to chyba to samo). No i te niebieskie coś pod znaczkiem JVC nie za bardzo mi do gustu przypadło...
 

reters

New member
Te niebieskie cos;) to diodka ktora wogule nie przeszkadza w ogladaniu tv.Wiem bo mam jvc p80 i identyczna jest w tym modelu.Pozatym mozna ja wylaczyc:)
 

ein

New member
Z niebieska

diodka potwierdzam - to taki znak rozpoznawczy JVC (inaczej niz w Samsungu podswietlenie jest imho znacznie bardziej dyskretne). Generalnie zupelnie nie przeszkadza a nadaje telewizorowi klimatu... najlepsze podswietlenie na rynku moim zdaniem
 

deniro24

Member
Bez reklam
Mi się nie podoba design telewizorów JVC. Myślałem, że może seria V będzie miała inny wygląd - a tu lipa (dla mnie oczywiście). W sumie może design dla niektórych to sprawa marginalna, ale dla mnie to kolosalny wydatek, więc wygląd jest równie ważny jak cała reszta.

Po podniesieniu budżetu na zakup tv, seria V JVC była u mnie brana poważnie pod uwagę (wersja 42 cale). A tak został tylko jeszcze na placu boju nowy Samsung 40F86 oraz Philips 42 9732. Chociaż nie wykluczam, że ten JVC nie zagości u mnie na prezentacji jako trzeci tv.

kiki masz zamiar jakos szerzej opisać na forum wersje 42 calową? Jakiś teścik?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jutro wieczorem będzie zaczepiany test.
Dziś i jutro jesteśmy na szkoleniu Onkyo - EIC.

TRZY DNI !!!
Można też wypożyczyć ten telewizor na trzy dni .Dokonujesz wpłaty - jeśli Ci się spodoba - odsyłasz a ja wysyłam Ci nową zapakowaną sztukę. Jeśli Ci się nie podoba odsyłamy pieniądze lub wymiana na inny model. Decyzja należy do Ciebie.
 

Gozel

New member
mosca napisał:
FULL HD to właśnie najistotniejsza różnica w porównaniu do innych modeli JVC wypuszczonych w tym roku. To po prostu musi być - a wszystkie specyfikacje nie uwzględniające 1080P po prostu są błędne. Zapraszam na stronkę http://www.jvc.pl/product.php?id=LT-42V80BU&catid=100010

Obyś miał racje. Też nie chciało mi się wierzyc w taki numer, ale pamiętając wyczyny Philipsa który robił pseudo-full HD sam już nie wiem... Zreszta wcześniejszy, jedyny model JVC "full-hd" obsługiwał jedynie 1080i...
 
Ostatnia edycja:

Gozel

New member
I jeszcze takie pytanie uprzedzające test kikiego. Na stronie JVC napisane jest że jest wejście 1080p. Czyli wszystkie HDMI przyjmuja sygnał 1080p czy tylko jedno (chociaz to dziwne mi sie jakies wydaje:p ) ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
miałem problem z kompem / ten z pracy/ niestety się zadusił .
Test już jest , ale nie mogłem obrobić zdjęć , a porównania są z palzmą Pioneera Kuro . Więc warto zobaczyć :) .
Przepraszam .
W poniedziałek przyjdzie informatyk z rana .
Jeszcze raz sorry.
 

photosmart

New member
z instrukcji zassanej z polskiej strony jvc wynika, iż wszystkie HDMI obsługują 1080p

pozdrawiam

photosmart

Gozel napisał:
I jeszcze takie pytanie uprzedzające test kikiego. Na stronie JVC napisane jest że jest wejście 1080p. Czyli wszystkie HDMI przyjmuja sygnał 1080p czy tylko jedno (chociaz to dziwne mi sie jakies wydaje:p ) ?
 

Gozel

New member
photosmart napisał:
z instrukcji zassanej z polskiej strony jvc wynika, iż wszystkie HDMI obsługują 1080p

pozdrawiam

photosmart

Dzieki za odpowiedź. Tez znalazłem ta instrukcje, ale chętnie poczekam jeszcze na test kikiego i bede dopiero pewny na 100%. Pozdrawiam:D
 

deniro24

Member
Bez reklam
kiki napisał:
TRZY DNI !!!
Można też wypożyczyć ten telewizor na trzy dni .Dokonujesz wpłaty - jeśli Ci się spodoba - odsyłasz a ja wysyłam Ci nową zapakowaną sztukę. Jeśli Ci się nie podoba odsyłamy pieniądze lub wymiana na inny model. Decyzja należy do Ciebie.

kiki ponawiam swoje pytanie: czy ta oferta dotyczy też innch telewizorów? Czy wiąże się to z jakąś dodatkową opłatą?
 

deniro24

Member
Bez reklam
kiki napisał:
TRZY DNI !!!
Można też wypożyczyć ten telewizor na trzy dni .Dokonujesz wpłaty - jeśli Ci się spodoba - odsyłasz a ja wysyłam Ci nową zapakowaną sztukę. Jeśli Ci się nie podoba odsyłamy pieniądze lub wymiana na inny model. Decyzja należy do Ciebie.

kiki ponawiam swoje pytanie: czy ta oferta dotyczy też innch telewizorów? Czy wiąże się to z jakąś dodatkową opłatą?
 
Do góry