32 g80bu

maliks

New member
Witam,
Czy ktoś ma informacje czy w serwisach rozwiązali problem buczenia z elektoniki z tyłu telewizora bo szlak mnie w nocy trafia przy sciszonym dzwieku,regulacja jasnością nic dała
 

jarki

New member
maliks napisał:
Witam,
Czy ktoś ma informacje czy w serwisach rozwiązali problem buczenia z elektoniki z tyłu telewizora bo szlak mnie w nocy trafia przy sciszonym dzwieku,regulacja jasnością nic dała

To tak jak u mnie. Regulacja jasności nic nie zmieniła.Dzwoniłem do serwisu i kazali go przywieźć ale na razie nie mam czasu więc staram się nie zauważac tego mankamentu :(
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Ja mam G80 od miesiąca i też buczy ale niewiele , natomiast moja Siostra ma też G80 ale kupiony w pażdzierniku i w tej chwili właściwie nic nie słychać - trudno powiedzieć dlaczego , może się zakurzył trochę w środku;) :cool:
 

jarki

New member
Po 15-tym oddaje do serwisu. Zobaczymy co zrobią. Robertus64, może i zakurzenie jest metodą ;). Ale siostrze też buczał na poczatku?
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Buczał tak samo jak mój , po kilku miesiącach buczenie jest o wiele mniejsze , przy normalnym graniu nie słuchać tylko z bardzo bliska ale to większość tv tak ma.Miałem w domu Sony S3000 to buczał tak samo.
 
Do góry