jak JVC znosi kablówkę

Bobek75

New member
witam jestem ciekaw jak JVC znosi kablówkę ( aster-city)
proszę jak ktoś ma inną kablówkę niech też coś napisze dzięki
 

darcun

New member
Bez reklam
Bobek75- zdecyduj się Chłopie co Ty chcesz kupić! Ty na tym forum pytasz się o wszystkie typy telewizorów, rodzaje kablówek i.t.p. Chyba,że Jesteś taki " pytek " co o wszystko pyta tak dla zabicia czasu.Rozumiem,że są teraz ferie i nie masz co z wolnym czasem zrobić.
 

Bobek75

New member
kolego mam co robić z czasem, ale interesuje się zakupem tv nieznam się na tym więc pytam interesują mnie 3 rodzaje a nie wszystkie nie chcesz to nie opowiadaj. Dostałem jedną konkretną odp. i wiem co wybiorę a Ty kolego tak się nie gotuj.
 

reters

New member
P80-Jeden z najlepszych lcd na rynku w przedziale do 4000zl wlasnie do telewizji:) Juz nie bede pisal dlaczego;) bo na tym forum z tysiac razy o tym bylo:)
 

pafcio

New member
Mam 37p80 podłączonego do kablówki analogowej i muszę przyznać że radzi sobie bardzo dobrze z tym sygnałem. Oglądam z 3 metrów.
 

yapi

New member
Cześć.
Mam JVC 32 P 80 i kablówkę VECTRA analogową.
Jest nieźle. Niektóre kanały bardzo dobre, niektóre słabsze. Wszystko zależy od jakości sygnału. Niedługo mam mieć cyfrową VECTRĘ. Zobaczymy jaka będzie różnica.
Telewizor polecam. Nie będziesz żałował.

Pozdrawiam.
 

remal

New member
Długo porównywałem modele różnych firm pod względem odbioru z kiepskiej kablówki. W bełchatowskie euro-agd wyszło mi na przeciw i ma straszny sygnał w sklepie :) więc miałem okazję porównać wiele tv lcd i plazmowych. JVC g80 radził sobie najlepiej ze słabym sygnałem (niestety nie było na pólce ani a80, ani p80). Na drugim miejscu po JVC postawiłbym Toshibę, a później Sony. Algorytmy w modelach a i p są podobne, więc o słaby sygnał nie masz się co martwić. Ale jeśli tylko masz kasę to bierz P80 bez zastanowienia ze względu na 100Hz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wystarczy poczytać testy JVC
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=16662

P1050122.jpg

P1050124.jpg

Wraz z rozwojem technologi LCD zauważamy, że większość nowych ekranów, dużo lepiej radzi sobie ze słabym sygnałem. Pomimo iż matryca w tym modelu ma rozdzielczość 1920x1080 obraz z kablówki, czy nawet anteny analogowej potrafi wyglądać naprawdę dobrze. Brak wyraźnej "pixelozy", czyli poszatkowania obrazu w małe kwadraciki, jak najlepiej świadczy o elektronice znajdującej się w tym modelu.

P1050126.jpg



P1050111.jpg

P1050144.jpg
 

Dio

New member
Po Soniakach (w i x) oraz toshibie xf, JVC jest trzecim moim ulubionym modelem ze względu na najlepszy na rynku system auto formatowania obrazu. Do kablówki- mistrz!!!
 
Do góry