JVC 40 S 70... obsługiwane rozdzielczości (pc).

eFlash

New member
Witam,

Ten model tv ma niestety jedynie dwie rozdzielczości na których współpracuje z pc.

Czy istnieje możliwość rozszerzenia listy obsługiwanych rozdzielczości na tym tv, czy też jest to po prostu niemożliwe?

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz gwarancję JVC Polska .
wejdź na priv - dostaniesz tel. do specjalisty JVC Polska.
 

slavi

New member
eFlash napisał:
Witam,

Ten model tv ma niestety jedynie dwie rozdzielczości na których współpracuje z pc.

Czy istnieje możliwość rozszerzenia listy obsługiwanych rozdzielczości na tym tv, czy też jest to po prostu niemożliwe?

Pozdrawiam
Jakie rozdzielczosci masz na mysli? Mi wyswietla sygnal z PC maksymalnie do 1366x768.
Jest jednak problem z zachowaniem ostrosci na calej powierzchni ekranu (widac to np. na czcionkach na pulpicie). W niektorych miejscach jest lepiej w niektorych gorzej co przy natywnej rozdzielczosci panela mnie nieco martwi. Zreszta przy sygnale 1024x768 jest tak samo niezaleznie czy z boku wyswietlane sa czarne pasy czy obraz jest rozciagniety na cala powierzchnie ekranu. Nie zdecydowalem sie tego jeszcze reklamowac, a mam jeszcze ponad rok gwarancji JVC Polska.
A jak ostrosc na wejsciu PC wyglada u innych urzytkownikow modelu LT-40S70?

Pozdrawiam
 

eFlash

New member
slavi

Chodzi mi o niższe rozdzielczości. Przy uruchamianiu niektórych programów po prostu robi się czarny ekran.

Dowiadywałem się w JVC, zgodnie z sugestią kikiego, jednak nie mieli pomysłu na odblokowanie dodatkowych rozdzielczości.

W rozdzielczości natywnej ostrość mam ok.

Pozdrawiam
 
Do góry