Problem z komponentem w JVC 37P80

Mr_skywalker

New member
Witam,

W koncu doczekałem sie TV . Recencje swoją napiszę wkrótce, ale narazie mam pewien problem. Otóż mam starsze DVD Denon DVD-700. I chciałem połączyć go z TV po komponencie. Po podłączeniu wszystkich 3 gniazd na ekranie ma brzydki różowy kolor. Tak jak by brakowało białego. Ale jak podłączam po kolei to : podłączam do zielonego gniazdka i mam wszystko czarno-białe ( biały bardzo ładny), dołączam do niebieskiego gniazdka i mam lekki niebieski kolor wszystkiego, dołącza do czerwonego i mam wszystko różowe. Co więcej zanim podłączyłem do tego ostatniego to obraz był jak brzytwa, a po podłączeniu tego ostatniego zrobił sie jakiś taki nieciekawy. Myślałem, ze kable są do niczego, wiec podłączyłem nowe i to samo. Czy ktoś może wie w czym rzecz ? Czy to po stronie DVD czy TV jest coś nie tak? A może jeszcze coś powinienem podłączyć ?

Pozdrawiam,
 

Tomfis

New member
Sprawdź, czy w menu (setup) DVD nie ma ustawień wyjścia synału na komponent. Zmiana może dotyczyć wyboru źródła do wysyłania (ustaw na komponent) oraz progresywnego skanowania.
 
Do góry