Jak zdjąć stopkę z JVCn P80

Mr_skywalker

New member
Witam,

Chce powiesić na ścianie JVC 37P80, ale nie wiem jak zdjąć stopkę. W instrukcji nie ma i nie mam żadnego pomysłu. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
 

Rudeford

New member
Odkręcasz te wkręty, które wyglądają jak te, co trzeba odkręcić:grin: i wysuwasz podstawę. Dodatkowo ten mocujący haczyk(uchwyt) na przewody. W sumie 5 wkrętów.
Pozdrawiam
 

Mr_skywalker

New member
Rudeford napisał:
Odkręcasz te wkręty, które wyglądają jak te, co trzeba odkręcić:grin: i wysuwasz podstawę. Dodatkowo ten mocujący haczyk(uchwyt) na przewody. W sumie 5 wkrętów.
Pozdrawiam

No tak, niby proste, ale nie znalazłem wkrętów które należało by odkręcić, żeby wysunąć podstawę. Czy mówisz o jakiś wkrętach które są w TV czy w podstawie? Ten mocujący haczyk zauważyłem :)

Swoją drogą muszę przyznać, ze instrukcja do JVC nie jest jakaś rewelacyjna odnośnie np sprawy powieszenia TV. Niby sprawa prosta, ale żeby nawet słowem nie wspomnieć o wyjęciu podstawy...
 

mosca

New member
Mam ten sam problem tylko, że ja wykręciłem 5 śrub a topa dalej siedzi. Śrubke na mocowania do kabli odkreciłem ale samo mocowanie nie chce zejść - nie wiem dlaczego. POMOCY!!!!

****** UDAŁO SIĘ - TRZEBA BYŁO MOCNIEJ POCIĄGNĄĆ*******

Mój wieszak to Barkan 33 - super sprzęcik za niezle pieniądze - tylko 219 zł. Na 37 cali idealny ruchomy wieszak.
 
Ostatnia edycja:
Do góry