Pytanie Techniczne Jvc 32p80

picyoung

New member
1. Mam pytanko. Zakupiłem w końcu jvc32p80. Czy da się podłączyc lcd do kina domowego, aby szedl sygnal z lcd-ka do glosnikow.
Probowalem podlaczyc kabelkiem ciche(2x2- bialo-czerwony) - z lcd (wyjscie audio out) do kina (audio in) i nie idzie. Czy trzeba cos pozmieniac w ustawieniach lcd? jest tam troche opcji, a nie chce nic nakręcic, tym bardziej, ze podlaczajac kino, a potem dekoder cyfrowy nie mialem problemow.

2. Jak to jest z gwarancją? (zakup przez net, sklep torres) Jest, ale nie podbita. Z tego co czytalem, to obecnie jako podbicie traktuje sie dowod zakupu. Prawda? Od razu nadmieniam, ze do najblizszego autoryzowanego serwisu mam 100km, gdybym mial u siebie w miescie podbil bym bez problemu.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
paragon zakupu , jest honorowany z gwarancją . Nie musisz mieć podbitą.
Co do podłączenia - musisz w menu ustawić odpowiednio kino i wystarczy.
 

picyoung

New member
Dzieki Kiki. Co do gwarancji, to masz racje. Doczytalem, ze podbijac nie trzeba, wystarczy paragon, albo list przewozowy, a z kinem pobróbuje.
Pozdr.
 

Tomfis

New member
A może jeszcze małe pytanie nt. współpracy z n-box telewizji N. Mój odbiornik (32P80) średnio w ciągu godziny 1 do 3 razy gubi sygnał. Czy to wina N, czy też może TV? Proszę o podpowiedź. Dodam, że dzieje się tak tylko na sygnale po hdmi. RGB bez żadnych zakłóceń. Podobnie bez zakłóceń po komponencie z dvd.
 
Do góry