Czy ktos wie gdzie kupic P80?

Mr_skywalker

New member
Witam,

Nosze sie z zakupem zachwalanego JVC P80.. oczywiscie jak sie zdeydowałem to nigdzie go nie można dostać. Czy ktoś sie orientuje gdzie można go nabyć drogą kupna ?
Chyba, że nie opłaca sie inwestować w ten model i wystarczy kupić np 37G80 lub wogóle coś innego ??
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę sporo ofert w sieci , wię c o co chodzi ?
Ja kupiłem od kiki-ego - wszystko w porządku. Polecam. Napisz do niego na priv- dla klubowiczów ciut taniej.
 

Rudeford

New member
Większość ofert w sieci ma to do siebie, że nie mają tego LCD na stanie a nawet nie mogą go mieć w miarę rozsądnym terminie(sprawdzone osobiście). Tak jak ja67 mogę polecić Kikiego:eek:k: Ma je na stanie lub może mieć w realnych terminach. Dodatkowo gdyby coś było z TV nie tak, Kiki wymienia bez zbędnych „zawirowań” na nowy egzemplarz. Miałem pecha i trafiłem na kilka wadliwych pixeli.........sprawna wymiana i 100% zadowolenia z zakupu.
Pozdrawiam
P.S. Jednak jest jeden minus: cena była o 5zł wyższa od najniższej na sieci:)))
 
Ostatnia edycja:

Mr_skywalker

New member
No własnie, wiem, że kiki jest godny polecenia. Ale zastanawiam sie czy moje czekanie jest warte tego. Bo w sumie chciałem kupić TV jakiś 32" do 3500 zł . Potem większość stwierdziła, ze lepiej wziąć 37" ( odległość 3,2 metra), a potem, ze lepiej dopłacić i wziąć 100Hz, a na końcu, ze JVC P80 bedzie najlepszy i w sumie ze 3500 zł za TV których pełno wskoczyło na JVC za 5000 zł którego nie ma, a i nie wiem, czy odczuje różnice..
Najbardziej wpienia mnie to, ze od 2 tygdni mam kablówkę i jakieś progamy gratis przez 1 miesiąc.. tylko co mi potym jak nie mam na czym oglądać..
Mam nadzieje, ze moje wyczekiwanie będzie wynagrodzone jakością obrazu..
 

mosca

New member
Mr_skywalker napisał:
No własnie, wiem, że kiki jest godny polecenia. Ale zastanawiam sie czy moje czekanie jest warte tego. Bo w sumie chciałem kupić TV jakiś 32" do 3500 zł . Potem większość stwierdziła, ze lepiej wziąć 37" ( odległość 3,2 metra), a potem, ze lepiej dopłacić i wziąć 100Hz, a na końcu, ze JVC P80 bedzie najlepszy i w sumie ze 3500 zł za TV których pełno wskoczyło na JVC za 5000 zł którego nie ma, a i nie wiem, czy odczuje różnice..
Najbardziej wpienia mnie to, ze od 2 tygdni mam kablówkę i jakieś progamy gratis przez 1 miesiąc.. tylko co mi potym jak nie mam na czym oglądać..
Mam nadzieje, ze moje wyczekiwanie będzie wynagrodzone jakością obrazu..

HEHE. Ja natomiast borykam się z innym problemem. Mam JVC 37P80 już od 2 miesięcy ale na obiecywaną kablówkę czekam już pół roku. Cały czas jadę na antenie zbiorczej i powoli już mam dosyć. Chyba w końcu wezmę n-kę bo z kablówkę odkładają z miesiące na miesiąc. Przynajmniej zobaczę obraz w HD
 

reters

New member
Racja do odległości 3,2 metra napewno lepszy bedzie 37 cali.Ja polecam tak jak koledzy wyżej kupno od kikiego.Nawet jesli bys musial czekać pare dni,masz pewność że nikt ciebie nie oszuka itp.Wiem bo sam skorzystałem z oferty Krzyśka:) A p80 to tv naprawde wysokiej klasy w tym przedziale cenowym i o jakość obrazu możesz być spokojny.
 
Do góry