Telewizor LCD - JVC LT-32A80

slavio_

New member
Dzien dobry mam pytanie do uzytkowników telewizora LCD model: JVC LT-32A80, czy rzeczywiście ten model ma doskonały odbiór kablówki. Jestem abonentem telewizji kablowej i wiem że większość ludzi nie poleca LCD dla samej kablówki jednakże spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego modelu dotyczacych zarówno odbioru sygnalu z kabl. jak i całokształtu zwiazanego z glosnikami czy tez wygladem zewnetrzynm. Prosze o jakies informacje najlepiej uzytkowników. Wiem ze ten model nie jest zbyt drogi dlatego tez czy moze byc az taki dobry? Dodatkowe pytanie jak spisuje sie w transmisjach sportowych. Daje rade?? Pozdrawiam
 

bullet1st

New member
Jak dla mnie ma tylko jedną wadę. Nie posiadaj wejścia d-sub. Ale można to jakoś obejść chociażby podpinając kompa poprzez HDMI. Zawsze jak przechodzę obok niego w salonach RTV ładnie (jak dla mnie) odbiera sygnał TV analogowej oraz sygnał HD po componencie. Chyba się na niego zdecyduję, chociaż chodzi mi jeszcze po głowie samsung S81b.
 

DAREK82

New member
A80 ma bardzo ładny obraz, nawet z kablówki. Mam go od kilku dni i naprawdę polecam.Jeśli chodzi o S81 to podobno dosyć wolno przełącza kanały i nie chodzi zbyt płynnie.;)
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Miałem tego JVC i wtedy myslałem że jest bardzo dobry , od niedawna mam Philipsa 5322 i JVC niestety pod względem jakości obrazu nie dorównuje Philipsowi.Może JVC w ciut wyższych modelach ma dobry obraz ale A80 jak dla mnie niestety nie zachwyca.
 
Do góry