Jvc Lt G 80 Bu wszystko co dotyczy serii g80

rafi.c1

New member
TXT w G80

Witam serdecznie. Mam prośbę o pomoc. Rodzice kupili sobie właśnie ten model JVC - 32" i bardzo im się podoba obraz ale chcą go oddać gdyż w telegazecie nie mają polskich znaków. Czy jest to prawda, a jeśli nie - to jak można ustawić polskie znaki w TXT. Z góry dziękuję za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja z telegazety prawie nie korzystam . ALe napisz gdzie jest kupiony ?
Bo znaki polskie muszą być - chyba że źle wybrałeś instalację pierwszą.
 

rafi.c1

New member
kiki napisał:
ja z telegazety prawie nie korzystam . ALe napisz gdzie jest kupiony ?
Bo znaki polskie muszą być - chyba że źle wybrałeś instalację pierwszą.

Dzięki za zainteresowanie. Tv kupiony w sklepie sirius.pl, ale to chyba nie ma nic do rzeczy. Okazalo się, że polskie znaki są np. na Polsacie i TV Polonia, a nie ma ich na TVP1 i 2, TVNie i innych polskich programach (trochę dziwne, nie:confused: ). Od razu powiem, że drugi TV ma polskie znaki na wszystkich wymienionych programach. Może faktycznie błędna pierwsza instalacja. jak to można poprawić? Dzięki za informację
 

jarki

New member
Nie wiem jak to zrobiliście ale u mnie regulacja jasności-1 nie likwiduje buczenia. jeżdżę tym suwakiem w tą i spowrotem i żadnego efektu, jak buczał tak buczy :( Jestem strasznie tym zawiedziony . Przecież nie można cały czas słuchać głośniej telewizora żeby to zagłuszyć
 

jarki

New member
Sprawdziłem dzisiaj. Mam starą gwarancję. Poczytałem o niej na stronie ale nie wydaje mi się żeby moja była jakaś fałszywa. W końcu telewizor mógł stać w hurtowni od stycznia a nowe obowiązują od lutego. Czy to coś zmienia w kwestii reklamacji lub ew. naprawy? Jeśli tak to czy można ją wymienić na nową? Dzwoniłem dziś do serwisu JVC w Gdyni w sprawie tego buczenia, niestety kazali przywieźć sprzęt do siebie. Trochę mi to nie na rękę bo ja jeszcze wytrzymam ale wytłumaczyc 2-latkowi że nie będzie bajek przez 2 tygodnie to juz trudniej :???: Trochę się jednak zawiodłem na sprzęcie. Zobaczymy, na razie jeżdżę suwakami w tą i z powrotem i nic nie usuwa buczenia :(
 

adam030

New member
napisze pare slow do mojego wczesniejszego postu..
adam030 napisał:
(...)...Na minus moge zaliczyc to ze ogladanie meczow pilki noznej to katorga ( sygnał cyfry+ dekoder Philips 6010 ) - objawy sa takie ze przy ujeciach kamery pokazujacej duzy kawal boiska (70% czasu meczu) pilkarze i pilka zamieniaja sie w stado pikseli :/ . Obraz tak jakby sie szronil / "pikselizowal" (trudno mi to opisac) ... po zmianie ujecia wraca do normy ... po czym pare chwil pozniej znowu sie "pikselizuje" (dotyczy to canal+ sport) . A mecz na TVP1 / 2 to juz zupelne nieporozumienie...postacie sie zlewaja w kolorowe plamy a pilki wlasciwie nie widac.(...)
Pozdrawiam
A wiec tak...sprawa mysle ze sie wyjasnila...jesli chodzi o nieciekawy obraz na tym tv...winna jest antena...a dokladnie slaby sygnal.
Wreszcie przetestowalem jakosc filmow 720p po HDMI - tutaj jest rewelacja :)
Problem buczenia pozostal nierozwiazany...a wlasciwie rozwiazany polowicznie...bo przy tych ustawieniach co ja ogladam to nie buczy...a poszukiwanie czerni absolutnej (wtedy buczy) na tym tv mnie nie rajcuje bo poprostu za ciemny obraz jest.
Generalnie moge teraz z czystym sumieniem powiedziec ze jestem zadowolony z zakupu tego modelu.
 

kerimes

New member
?

Witam podkleje się to tej "dyskusji"
Widze że cały czas kupujecie w sumie dość stary model tj interesuje mnie czy 32g80 wg. was nadal nie ma konkurencji w tej klasie cenowej ? Na ten moment jest już do kupienie za poniżej 2000 zł !?! I gdzie on jest montowany ?
Pozdrawiam
 

Robertus64

New member
Bez reklam
W klasie cenowej jest trudny do pobicia , mam G80 i muszę powiedzieć że paramatry podawane przez większość firm są wyssane z grubego palucha , JVC podaje parametry faktyczne.Miałem tv w którym producent podawał kontrast 7500 a świecił dwa razy ciemniej od JVC.Ja po kilku roszadach z tv zostaje przy JVC i Panasonic oraz Sharp - cała reszta już mnie nie interesuje:cool:
Produkowany a GB:cool:
 

kerimes

New member
cd..

Dzieki za informacje ale wczoraj po dokladnym oglądnieciu zdecydowałem się na sharpa 32d44e który został niezwłocznie zakupiony :)
Pozdrawiam
 

slawek39

New member
Po podłączeniu kablem hdmi odtwarzacza bluray (JVC) do telewizora LT-37G80BU po jakimś czasie pojawiło się niebieskie tło z napisem JVC...
To początek problemu...Później już w trybie menu włączanym z pilota nie można przemieszczać się w górę i w dół tylko telewizor pokazuje następne kanały...Poprzestawiane zaprogramowane kanały, brak możliwości korzystaniua z menu... Co się stało? Czy ktoś już miał taki problem? I czy można w trybie serwisowym usunąć problem? Jesli tak uprzejmnie prosze o rozwiązanie, podpowiedź co mam robić?
Z góry bardzo dziękuję
 
Do góry