LT-42P80BU - zbieramy listę osób!

rafaello

New member
Witajcie, (poniżej bardzo ważny temat !!!!!) :hmm:
mnie również irytuje podejście JVC. Wg. mnie marketingowe działania innych firm - chodzi o reklamę i sprzedaż TV Full-HD - sprawiają, że JVC również zaczyna się kierować tym tropem.

Nie mam nic przeciwko, że wprowadzane są nowe modele Full-HD, ale żeby blokować dostęp do nowych modeli TV HD-Ready??? Daleko jeszcze do tego, aby w Polsce została uruchomiona transmisja z jakością Full-HD.

Z moich doświadczeń, przeglądania i opinii wielu forum oraz możliwości technologicznych wynika, że dla użytkowników korzystających w większości z kablówki (czy to analogowej, czy cyfrowej), technologia HD-Ready zdecydowanie lepiej wypada niż Full-HD (chodzi tu o skalowanie, zastosowanie przetworników obrazu, itp.).

Wygląda na to, że JVC nie przejmuje się tym, że użytkownicy z Polski zaczną sprowadzać np. model 42P80 z innych krajów - inną ścieżką niż przez JVC Polska.

Odnoszę wrażenie, że mamy mały wpływ na działania ze strony tej firmy i może warto to jakoś oficjalnie jej to zakomunikować. Oczywiście musimy zrobić to wspólnie :hmm: , w tym przy pomocy osoby, która ma dobre kontakty z JVC (Kiki?, ...?). Może jak wyrazimy wszyscy zainteresowani swoją opinię na tym forum, to zmienią zdanie? Ciekawe, czy mamy tu jakiegoś przedstawiciela bezpośrednio z JVC?

W związku z powyższym proponuję też zebrać listę osób zainteresowanych modelem m.in. LT-42P80BU. Może też uda się wynegocjować dobrą cenę dla klubowiczów
icon_wink.gif



:hmm: Liczę na Wasze poparcie!!! :hmm:


pzdr,
Rafaello
 
Ostatnia edycja:

Patrycjusz

New member
rafaello napisał:
Może jak wyrazimy wszyscy zainteresowani swoją opinię na tym forum, to zmienią zdanie? Ciekawe, czy mamy tu jakiegoś przedstawiciela bezpośrednio z JVC?

W związku z powyższym proponuję też zebrać listę osób zainteresowanych modelem m.in. LT-42P80BU. Może też uda się wynegocjować dobrą cenę dla klubowiczów
icon_wink.gif



:hmm: Liczę na Wasze poparcie!!! :hmm:


pzdr,
Rafaello


nie dawno wykazaliśmy myślę, że w miarę duże zainteresowanie sharpem 46XL1 i co? ano nic? zaproponowana cena nie miała nic wspólnego z atrakcyjnością, więc wybacz, ale do tego pomysłu podchodzę sceptycznie, no chyba, że się mylę (czego Wam życzę)
pozdro
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Patrycjusz - masz rację !!! Producenci LCD nasz rynek " olewają " a może nie producenci ale ich przedstawiciele na nasz kraj, bo co miesiąc inkasują duże pieniążki a potencjalnych kupców mają w ......... !!! Bo jak można wytłumaczyć ich dziwną politykę cenową ! Dlaczego w zachodzie europy jest taniej / z reguły / i bardziej uczciwie np. honorowanie europejskiej gwarancji a u nas musi być krajowa ??? Pozdrawiam :) :) :)
 

rafaello

New member
Słuchajcie, ale przynajmniej Sharp jest dostępny, a JVC nie. (Może przy okazji klubowicz będzie miał niższą cenę...).

Chciałem Wam podać jeszcze jeden przykład. Znajomy zakupił Laptopa MC'a w Stanach, rozwaliła mu się matryca i udał się do przedstawiciela w Polsce. Ponieważ był to legalny sprzęt i miał numer seryjny (nawet nie miał paragonu, bo gdzieś zagubił), to uwzględnili mu gwarancję.

NIE PODDAWAJMY SIĘ TAK ŁATWO!!!

:hmm: Głosujcie proszę za dostępnością!:hmm:



pzdr,
Rafaello
 
Ostatnia edycja:

photosmart

New member
rafaello napisał:
Słuchajcie, ale przynajmniej Sharp jest dostępny, a JVC nie. (Może przy okazji klubowicz będzie miał niższą cenę...).

Chciałem Wam podać jeszcze jeden przykład. Znajomy zakupił Laptopa MC'a w Stanach, rozwaliła mu się matryca i udał się do przedstawiciela w Polsce. Ponieważ był to legalny sprzęt i miał numer seryjny (nawet nie miał paragonu, bo gdzieś zagubił), to uwzględnili mu gwarancję.

NIE PODDAWAJMY SIĘ TAK ŁATWO!!!

:hmm: Głosujcie proszę za dostępnością!:hmm:



pzdr,
Rafaello
dzwoniłem jakiś czas temu np. do Sony Polska i powiedziano mi, iż wystarczy podbita euro-gwarancja (na której musi byc wyszczególniona Polska) wraz z dowodem zakupu z danego kraju - jak to wygląda w praktyce ... nie mam pojęcia.
Jak do spraw gwarancji podchodzi Sharp czy JVC , niestety nie wiem.
Może korzystał ktoś z klubowiczów kiedyś przy okazji zakupu za granicą ?
Co do kwstii zamiany JVC P80 na Sharpa RD2 w dobrej cenie ... również wchodzi to w rachubę
pozdrawiam
photsmart
 

rafaello

New member
Witajcie,

czy Ktoś kupił taki tv np. w Audio Plaza lub innym sklepie int. ?

Jeśli tak, to jak wygląda tam gwarancja i czy JVC - Polska ją honoruje?

Pzdr,
Rafał
 
Do góry