JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

kleobobi

New member



Nareszcie wyjasnila sie sprawa mojego tv. Lcd 37m60 zdazyl sie pech,poprostu siadl.No i problem 3 tyg a w serwisie ze czekaja za panelem ,4 tydzien wymiana .Za namowom kikiego prosze o model 37p80 i dostaje zgode .Jak tylko dotra do Polski mam otrzymac pierwszy egzemplaz (mam nadzieje ze to prawda miesiac ogladania na 14 "moze zdolowac).I jak tylko pojawi sie w domu opisze wrazenia.Jeszcze raz dzieki dla kikiego nie zostawil mnie samego z problemem reklamacji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jutro będę wieszał zdjęcia z P 80 . Pierwszą ocenę zostawiam Wam .
Dla mnie bomba , a skalowanie Sd - rewelacja / licząc wartosci rynkowe/
To są jedyne telewizory 100Hz z funkcją -clear motion drive.
Co to oznacza dla klienta? Ci którzy mają 37 M 70 wiedzą doskonale , a opisy oceny ich jakości są na portalu . Znam wiele osób którę są zachwycone ilekroć rozmawiamy o tej serii JVC.
Nowy model jako jedyny ma tę funkcję czyszczenia w pionie. Idę o zakład że bedą one prezentowane w wiekszej ilości na targach w Berlinie - gdzie wzbudzały zachwyt na poprzednich imprezach.
Bedziesz należał do szczęśliwców podwójnych - bo 37 P 80 ma wejść jako jedna z pierwszych dostaw w Europie do Polski, a Ty będziesz jako pierwszy w Polsce:)
 

mdag

New member
kiki napisał:
Bedziesz należał do szczęśliwców podwójnych - bo 37 P 80 ma wejść jako jedna z pierwszych dostaw w Europie do Polski, a Ty będziesz jako pierwszy w Polsce:)

czy ta dostawa przewiduje również 42P80 ?

kleobobi -> jak będzie już go miał opisz nam dokładnie ;)
jeśli masz możość podłączenia PC różnymi złączami (np. DVI --> HDMI) wielu będzie Ci wdzięczna...
 

kaszawgarnku

New member
mdag napisał:
czy ta dostawa przewiduje również 42P80 ?

kleobobi -> jak będzie już go miał opisz nam dokładnie ;)
jeśli masz możość podłączenia PC różnymi złączami (np. DVI --> HDMI) wielu będzie Ci wdzięczna...

Kiki,
a kiedy 42 P80 bedzie dostepny ?
i oby w realu wygladał lepiej niz na zdjeciach. Przeciez potrafili zrobic taki ladny telewizor jak 40 s70 (ten z czarna ramka).
pozdr
 

kleobobi

New member
Z wiarygodnych informacji(kiki) w jednej dostawie maja znalezc sie i 37 i 42. Prawdopodobnie maja dotrzec do konca miesiaca:D
 

kaszawgarnku

New member
kleobobi napisał:
Z wiarygodnych informacji(kiki) w jednej dostawie maja znalezc sie i 37 i 42. Prawdopodobnie maja dotrzec do konca miesiaca:D

nie zapomniej prosze napisac pare słów jak juz bedziesz miał telewizor w domu.
pozdr
 

kocur108

New member
dobże że jeszcze nic nie kupiłem przedtem moim wyborem był 42RD2E ale teraz chyba się zdecyduje na 42P80 tymbardziej że jest tańsy i z tego co kiki mówił to chyba jest lepszy
niemoge się doczekać na porównanie tych mogeli
 

madaxaa

New member
j.jacek napisał:
Witam
32p80 dostępny pod koniec lipca,przewidywana cena detaliczna 4999 zł
pozdrawiam

Zapewne taką wiadomość otrzymałeś od Pana Wojtka Jędrysiaka :mrgreen: Pozdrawiamy tego fajnego pana z tego miejsca. Z niepoważaniem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w tym miesiącu maja wejść wszystkie przekroje.
Modele na żywo są naprawdę dostojne .
Cana na 37 P 80 ok. 6000 zł - jest już potwierdzenie na dostawę.
Płynność w poziomie mają imponujacą , ale również w pionie - co widać na testach gazetowych.
Świetnie są wyposażone , podstawka obrotowa , łatwy dostęp do gniazd ,
pełna współpraca z komputerem / wreszcie/ . Sony D 300 np. po staremu ekran z pasami czarnymi.
No i skalowanie - marzenie. Wszystkich bez wyjątku zadziwia.
Jest też nowe menu , czytelne i delikatne.
 

kocur108

New member
dwa miesiące i ceny spadną:)
a pozatym ja będe kupował LCD na pare ładnych lat tak więc lepiej pare złotych dołożyć
 

mdag

New member
kiki napisał:
w tym miesiącu maja wejść wszystkie przekroje.
Modele na żywo są naprawdę dostojne .
Cana na 37 P 80 ok. 6000 zł - jest już potwierdzenie na dostawę.
Płynność w poziomie mają imponujacą , ale również w pionie - co widać na testach gazetowych.
Świetnie są wyposażone , podstawka obrotowa , łatwy dostęp do gniazd ,
pełna współpraca z komputerem / wreszcie/ . Sony D 300 np. po staremu ekran z pasami czarnymi.
No i skalowanie - marzenie. Wszystkich bez wyjątku zadziwia.
Jest też nowe menu , czytelne i delikatne.
Hmm, wygląda na to że 42P80 będzie droższy niż 42RD2E. Poczekam na testy, mam nadzieję że takowe będą.
Kiki takie porównanie modeli xP80 i xRD2E byłoby bardzo pożądane przez wielu użytkowników. Jest na to szansa ?

Jeżeli jakość obrazu będzie w miarę porównywalna, to kto wie czy nie zdecyduję się na 42P80 kosztem wyższej ceny. Między innymi za więcej wejść (standartowy component), dźwięk przypuszczalnie także lepszy niż w RD2E. Ponadto jak wynika z powyższego dobrze sobie radzi z PC. Czekam z niecierpliwością....

Z drugiej strony trochę mnie korci w stronę 46 cali. W rodzinka kupiła przedwczoraj plazmę Samsunga PS50Q96HDX, czyli 50 cali i wielkość wogóle nie razi z odległości np. 4 metrów... Z drugiej jednak strony chyba lepiej kupić mniejszy (42) i lepszy (100Hz) niż większy (46) i pozbawiony takiej jakości....
 

kaszawgarnku

New member
ciekaw jestem jak szybkość matrycy bedzie miala wpływ na zachowanie lcd serii p i rd2. Rd2 mniejsze 32 oraz 37 cali 4 msek ,42 cale 6 msek a seria P80 jvc 8 msek.Przy 42 calach w obu seriach roznica juz nie jest taka wielka. Ciekawe jak to sie przełozy na praktyczne zastosowanie. pozdr
 

mborows

New member
kiki napisał:
....
pełna współpraca z komputerem / wreszcie/ . Sony D 300 np. po staremu ekran z pasami czarnymi.
....

Z tego co można wyczytać w instrukcji obsługi, to P80 nie obsługuje rozdzielczości natywnej matrycy? A może jednak da się zmusić telewizor, aby wyświetlił w rozdzielczości natywnej???
 

Gatekeeper

New member
mborows napisał:
Z tego co można wyczytać w instrukcji obsługi, to P80 nie obsługuje rozdzielczości natywnej matrycy? A może jednak da się zmusić telewizor, aby wyświetlił w rozdzielczości natywnej???

witka,

masz instrukcje do P80 ?? ja jej nigdzie nie mogę znaleźć....podaj jakiegoś linka - będę wdzięczny


pozdro
 
Do góry