JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

Zoltyy

New member
Kiki - dzieki za test. Male zdjecia, ale nie wyglada to najgorzej. Testowales tez jak sobie radzi z SD? Jak wyglada sprawa katow - lepiej niz Sharp (o to chyba nietrudno;) )?
Czy moglbys wyslac kilka fotek na priv?
 

deniro24

Member
Bez reklam
No i skończyło się na tym, że jest test 32 P80....ale tylko dla klubowiczów. A miało być zupełnie inaczej.
 

Rudeford

New member
Kiki przyznaj się te zdjęcia nocne są sfabrykowane:D
Taka czarna czerń?
No to ja już na 99% wiem co kupię.
Dzięki za świetny foto test:eek:k:
 

Zoltyy

New member
Czern...

Gdyby P80 mial taka czern...

Zdjecia moga troche falszowac - ze wzgledu na zakres dynamiczny aparatu i ekspozycje. Oj bedzie u mnie na prezentacji....
 

clene

New member
Zrobi zamieszanie oj zrobi :)
Patrzac na zdjecia obraz rewelacja kolory,czerń.
Jezeli mozna to porownaj go z RD2 kiki...
 

kaszawgarnku

New member
clene napisał:
Zrobi zamieszanie oj zrobi :)
Patrzac na zdjecia obraz rewelacja kolory,czerń.
Jezeli mozna to porownaj go z RD2 kiki...

przylaczam sie do prosby o porownanie z rd2. czy to widac ze teoretycznie jvc ma wolniejsza matryce ?
 

sztygar1

New member
Dobry wieczór.

A czy ktoś mi może powiedzieć jak zostać klubowiczem nie mając karty płatniczej i/lub konta internetowego.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
powiem tak ,że Sony ma też naprawdę wyjsciowe super warunki.
Jak wcześniej pisałem trochę czasu zajęło ustawianie / kalibracja / JVC- ale wyszło extra.
Zdjęcia robione w nocy - tak ze widać dokładnie to co widać.
Jutro będzie więcej zdjęć i nowe porównania we wszystkich kierunkach.
Ale na testach była młodzież zupełnie niezwiązana z elektroniką. Mieli pokazać który - pokazywali lewy , czyli JVC.
Ale po raz pierwszy jestem pod wrażeniem jakości Sony.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sztygar1 - wpłata do klubu , napisz do admina AR2- on Ci wszystko powie .
Jest już test 32 P 80 .
Jutro będą wklejone następne.
Bedą robione codziennie nowości.

Zapotrzebowania co i z czym testować proszę kierować na priv.
Będą też wysyłane dla członków klubu pełne wersje. Jeśli nie zapchaja się WAM skrzynki. Bo codziennie się zapychają . Ale można zobaczyć znacznie więcej szczegółów.

Deniro24 -nie mów że nie stać na 1 złotówkę ???
Pamiętaj żeby otrzymać codziennie nowe modele musisz po nie jechać w różne miejsca w kraju , lub musisz je kupići zapłacić / Wawa , Gdańsk, Poznań , Wrocław/ - a benzyny nie chcą dawać za darmo. No i ktoś to musi zrobić. Ktoś kto przynajmniej coś się orientuje jak to się robi. Więc trzeba za to zapłacić. A ponieważ wyborem jest albo wyjazd do Irlandii - najlepszych albo pozostawienie specjalistów w kraju . Ja wybieram to dugie.
Wolę zapłacić 1 zł i to z przyjemnoscią - ponieważ mogę jeszcze wygrać worek nagród. Chyba że dasz radę to robić bez pieniędzy.

mborows - JVC pierwszy raz obsługuje rozdzielczość natywną - zdjęcia wkleję jutro.
 

deniro24

Member
Bez reklam
kiki wczytaj się w to co napisałem - czy ja coś napisałem, że mnie nie stać na coś? Napisałem tylko, że miało być inaczej wg. tego co pisałeś w jednym z postów. Twój wykład był zupełnie niepotrzebny.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
SUPER TEST /dzięki KIKI/

nie wiedziałem że nawet na 32" może być taka różnica :)
ja jednak obstaję za testami większych matryc gdzie dopiero widać jakośc obrazu

pozd
 

mdag

New member
jeśli udałoby się wrzucić zdjęciowe porównanie RD2E i P80 byłoby fantastycznie.
W niedalekiej przyszłości przydałoby się porównanie 42 cali wyżej wymienionych modeli, ze względu na inny czas reakcji marycy większych modeli Sharpa.
 
Ostatnia edycja:

mdag

New member
czy 32P80 był podłączany do PC po HDMI ?
jeśli nie czy można prosić o takowe podłączenie i sprawdzenie.
 
Do góry