JVC LT32VF52M - nagrywanie przez USB

Za_q

New member
Witam.
Chciałbym zapytać czy telewizor ten nagrywa programy z telewizji satelitarnej, bo spotkałem się z opinią że tylko z naziemnej - w sklepach się nie dowiedziałem. I może ktoś wie, czy pendrive jest obsługiwany, czy tylko HDD?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli jest nagrywanie to i na Hdd i na pendriwe po USB.
Jeśli nie ma - to nie ma, powinno byc w instrukcji.
 

Za_q

New member
Instrukcji w sieci nie mogę znaleźć, ale bardziej chodzi mi o nagrywanie z tunera sat, bo jeśli ktoś pisze w opinii, że można tylko z naziemnej to trochę dziwne. Mam LG ln575s i Samsunga ES6800 (który już się kończy) i w tych modelach niema problemu z nagrywaniem z obu tunerów.
 

Za_q

New member
Gdybym miał, już dawno bym to sprawdził - zamierzam kupić.
To może zapytam inaczej, czy jako człowiek w temacie wiesz coś o ograniczeniach w nagrywaniu programów kodowanych w nowszych modelach TV, bo chłopak w media expercie coś o tym mówił. Jeśli to bajka to wezmę ten model, ze względu na podstawę - szeroki rozstaw nóżek trochę mi nie pasuje na szafce przy ukośnym ustawieniu np. w modelu LG 32LK6100PLB, który brałem pod uwagę.
 

Za_q

New member
Planuję za około 1000zł, bo nie wiem czy warto w tym segmencie przepłacać.
Oczywiście tylko 32" bo mało miejsca. Jeśli byłby model o lepszych kątach widzenia i trwałości to do około 1500zł. Funkcje jak w modelach wyżej.
 
Do góry