Nowe modele LT-37G80 i LT037P80

Zoltyy

New member
JVC P80 na stronie JVC.pl

Pojawił się 42P80 na stronie www.jvc.pl - jak zwykle z nikłą ilością danych. Cennik niestety nie uaktualniony, więc nawet orientacyjnej ceny nie znam. Jestem szczerze zainteresowany - skoro ponoć G80 radził sobie dobrze z SD, to przy 100 Hz P80 może być bliski osiągnięciom dobrych plazm. Ciekawe jak ten model będzie się miał do 37M70 - nadal w ofercie i do tego trzyma cenę.
BTW. Czy ktoś może powiedzieć coś o czerni serii G80 - zdjęcia z testów 37M70 mnie nie zachwyciły, Sharp RD2 ponoć też nie rewelacja - czy G80 oferuje coś więcej niż w/w?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ja już go widziełem na prezentacjach - 42 P 80 - i przyznać trzeba że grał lepiej od poprzednika 37 M 70 / bo takie porównanie było/ . Mam nawet mały fragment na taśmie - trochę kiepsko bo obydwa stały w ciemni dla lepszej prezentacji kątów , i prezentacji clear motion drive w pionie i w poziomie . Pokazywane były zdjęcia martwej natury , książek z napisami - bo tu najlepiej widać smużenie. Ale więcej o jakości mogę powiedzieć jak porównam z konkurencją.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
JVC 32 P 80 - mam go przed sobą . Foto będą już za kilka dni /jest tego dużo/ Wygląd znacznie lepszy niż na obrazku. Jak zawsze wygląd klasyczny ponad czasowy. Pilot RMC 1910 - bez zmian.
Nowe zupełnie inne menu. Bardzo delikatne i przyjazne , mocno rozbudowane. Telewizor wyposażony w funkcję clear motion drive.
Czyszczenie obrazu - absolutna rewelacja. Płynność nie zachwiana przy 100 Hz , wręcz wzorcowa. Podstawka obrotowa błyszcząca / nie rysuje się/ . Pobór mocy 151 W, produkowany w UK. Nowy rodzaj dźwięku - wreszcie doconiono tych którzy mieli uwagi do dźwięku LCD - Maxx audio.
PIP , multipip .
No i jakość - naprawdę poezja i to nie tylko z sygnału HD , ale wszystkie łączne czynniki pokazują że znów JVC nawiazał do ścisłej czołówki światowej . Jako jedyny na teście płynności się nie zająkał i nie tylko przy ujęciach statycznych. Nie potrzeba też dużo "wachlować " pilotem aby drugi plan był zawsze pełny / nie składał się z kropek/.
Kąty boczne ma lepsze niż nizsze modele JVC - ale gorsze niż Panasonic LX 700. Za to czerń jest głęboka i przy zjechaniu jaskrawością do zera - lepszą od Panasonica.
Ale najlepsze że chyba w SD nie ma sobie równych . Płynność jest wręcz zaskakująca. Kto widział G 80 - w porównaniu z konkurencją - wie o czy mówię.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
kiki napisał:
JVC 32 P 80 - mam go przed sobą . Foto będą już za kilka dni /jest tego dużo/ Wygląd znacznie lepszy niż na obrazku. Jak zawsze wygląd klasyczny ponad czasowy. Pilot RMC 1910 - bez zmian.
Nowe zupełnie inne menu. Bardzo delikatne i przyjazne , mocno rozbudowane. Telewizor wyposażony w funkcję clear motion drive.
Czyszczenie obrazu - absolutna rewelacja. Płynność nie zachwiana przy 100 Hz , wręcz wzorcowa. Podstawka obrotowa błyszcząca / nie rysuje się/ . Pobór mocy 151 W, produkowany w UK. Nowy rodzaj dźwięku - wreszcie doconiono tych którzy mieli uwagi do dźwięku LCD - Maxx audio.
PIP , multipip .
No i jakość - naprawdę poezja i to nie tylko z sygnału HD , ale wszystkie łączne czynniki pokazują że znów JVC nawiazał do ścisłej czołówki światowej . Jako jedyny na teście płynności się nie zająkał i nie tylko przy ujęciach statycznych. Nie potrzeba też dużo "wachlować " pilotem aby drugi plan był zawsze pełny / nie składał się z kropek/.
Kąty boczne ma lepsze niż nizsze modele JVC - ale gorsze niż Panasonic LX 700. Za to czerń jest głęboka i przy zjechaniu jaskrawością do zera - lepszą od Panasonica.
Ale najlepsze że chyba w SD nie ma sobie równych . Płynność jest wręcz zaskakująca. Kto widział G 80 - w porównaniu z konkurencją - wie o czy mówię.
A kiedy trafi do sprzedzaży?
 

madaxaa

New member
kiki napisał:
JVC 32 P 80 - mam go przed sobą . Foto będą już za kilka dni /jest tego dużo/ Wygląd znacznie lepszy niż na obrazku. Jak zawsze wygląd klasyczny ponad czasowy. Pilot RMC 1910 - bez zmian.
Nowe zupełnie inne menu. Bardzo delikatne i przyjazne , mocno rozbudowane. Telewizor wyposażony w funkcję clear motion drive.
Czyszczenie obrazu - absolutna rewelacja. Płynność nie zachwiana przy 100 Hz , wręcz wzorcowa. Podstawka obrotowa błyszcząca / nie rysuje się/ . Pobór mocy 151 W, produkowany w UK. Nowy rodzaj dźwięku - wreszcie doconiono tych którzy mieli uwagi do dźwięku LCD - Maxx audio.
PIP , multipip .
No i jakość - naprawdę poezja i to nie tylko z sygnału HD , ale wszystkie łączne czynniki pokazują że znów JVC nawiazał do ścisłej czołówki światowej . Jako jedyny na teście płynności się nie zająkał i nie tylko przy ujęciach statycznych. Nie potrzeba też dużo "wachlować " pilotem aby drugi plan był zawsze pełny / nie składał się z kropek/.
Kąty boczne ma lepsze niż nizsze modele JVC - ale gorsze niż Panasonic LX 700. Za to czerń jest głęboka i przy zjechaniu jaskrawością do zera - lepszą od Panasonica.
Ale najlepsze że chyba w SD nie ma sobie równych . Płynność jest wręcz zaskakująca. Kto widział G 80 - w porównaniu z konkurencją - wie o czy mówię.

Jaka będzie jego (mniej więcej) cena ?
 

reters

New member
Dzięki kiki za pare zdań o P80:) Ja przeczuwałem że bedzie to bardzo dobry lcd:D a ty mnie tylko w tym utwierdziłeś.Jvc :krol:-je:grin:
 
Do góry