Nowe modele LT-37G80 i LT037P80

kaszawgarnku

New member
Kiki kiedy bedzie 42 P 80 dostepny ? Czy bedzxiesz robil porownanie z Sharpem 42 rd2 ? Odbior w SD najwaznieszy (aster cyfrowy) chociaz i tak dokupie PS3 .
Pozdr
 

Romanoff

New member
JA widziałem G80 i jakoś specjalnego wrażenia na mnie nie zrobił.Napewno G80 do pięt nie dorasta LX70.Płynność wielce dyskusyjna.Może P80 działa pod tym kątem lepiej.

pozdro
 

kaszawgarnku

New member
Romanoff napisał:
JA widziałem G80 i jakoś specjalnego wrażenia na mnie nie zrobił.Napewno G80 do pięt nie dorasta LX70.Płynność wielce dyskusyjna.Może P80 działa pod tym kątem lepiej.

pozdro

JVC robi dobra elektronike, matryce biora od innych. W serii P doladowali 100 Hz i jakies turbo w elektronice. Ale oczywiscie trzeba samemu zobaczyc i dopiero podjac decyzje.
pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przez trzy dni po kilka godzin dziennie siedziałęm przy tych telewizorach.
Mam je przed sobą . I uwielbiam jak ktoś pisze o piętach czy nogach.
Napisz gdzie widziałeś ten telewizor ???
Bo my posiadamy sampla z Nr 00000001 .
Napisz chociaż jak wygląda menu - zobaczymy czy o tym samym modelu mówimy ?
Mam też zdjęcia porównawcze dzienne i nocne .
Test trwał trzy dni aby nie popełnic błędów co do rzetelnej jakości.
Nie będę też wydawał wyroków . Jakość Panasonica jest z pewnoscią rewelacyjna do: komputera i HD
Ale w Sd lepszy jest JVC , ma lepsze formatowanie obrazu , lepszą płynność.
Panasonic ostrzej rysuje obraz ale kinowy obraz ma JVC.
Panasonic ma lepsze kąty , ale JVC w drugim planie na nocnych ujęciach je rozmywa. Panasonic ma kropeczki a JVC ma łagodny kolor.
Panasonic robi na pierwszy rzut oka imponujące wrażenie - co do jakosci obrazu , ale w nocy trzeba łagodzić mocno obraz bo bolą oczy . JVC idzie w systemie łagodnym.
Mam swoją opinię .
Ale każdy musi sam sprawdzić co mu jest bardziej potrzebne .
O systemie clear motion drive przy 100 Hz - nie rozmawiamy - bo to ma tylko JVC i nie tylko w poziomie ale również w pionie. Znakomicie czysci płynność obrazu . Formatowanie - jesli ktoś lubi zachowane proporcje - lepsze są na JVC. Wyposażenie w JVC - PIP , Multi okna .
Jest dużo , dużo zdjęc które mówią o zachowaniu się w różnych ujęciach filmowych , obydwu modeli. W Większości ujęć przy silnym świetle trzeba na siłę dpatrywać się różnic.
32 P 80 JVC - zajęło mi kilka godzin aby go rozpracować . Na początku Panasonic nie dawał mu żadnych szans . Ale okazało się że trzeba trochę się pobawić nowym menu - aby uzyskać zadziwiającą jakość.
Sprzęty są dostepne na codzień w sklepie - zapraszam.
W ustawieniach dynamicznych - powiedz Romanoff kto wygrywa ?
Zobaczymy czy dorasta do pięt czy nie ?
Sprawdzimy też płynność - płytą testową - do tej pory tylko Sharp RD2 - wypadł rewelacyjnie. Zobaczymy co potrafi Panasonic i JVC.
pozdrawiam
 

Rudeford

New member
Witam
Mnie interesuje tylko czy JVC ma lepszą czerń od Panasa i to nie w pełnym świetle ale w nocy i w ciemnych scenach. Panas świeci na jasno granatowo i to jest chyba jego największa i jedyna wada. Przesadzili trochę z podświetlaniem a taki leciwy LX500 jest w tej kwestii o niebo lepszy. Oczywiście jest menu serwisowe ale chyba to nie oto chodzi aby klient musiał się bawić w serwis:confused:
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kaszawgarnku

New member
Wielkie dzieki dla Kikiego za podzielenie sie wrazeniami z kontaktu z JVC seria P. Wniosek jeden warto czekac az pojawia sie na rynku. Troche zastanawia ze jvc trzeba indywidualnie regulowac bo wtedy naprawde pokazuje co potrafi. Czy nieprofesjonalista bedzie w stanie sam to zrobic ? czy wynika z tego ze fabryczne nastawy dalekie sa od idealnych ?
Jedno pewne trzeba zobaczyc w realu i podjac decyzje.
pozdr
 

Romanoff

New member
kiki napisał:
Przez trzy dni po kilka godzin dziennie siedziałęm przy tych telewizorach.
Mam je przed sobą . I uwielbiam jak ktoś pisze o piętach czy nogach.
Napisz gdzie widziałeś ten telewizor ???
Bo my posiadamy sampla z Nr 00000001 .
Napisz chociaż jak wygląda menu - zobaczymy czy o tym samym modelu mówimy ?
Mam też zdjęcia porównawcze dzienne i nocne .
Test trwał trzy dni aby nie popełnic błędów co do rzetelnej jakości.
Nie będę też wydawał wyroków . Jakość Panasonica jest z pewnoscią rewelacyjna do: komputera i HD
Ale w Sd lepszy jest JVC , ma lepsze formatowanie obrazu , lepszą płynność.
Panasonic ostrzej rysuje obraz ale kinowy obraz ma JVC.
Panasonic ma lepsze kąty , ale JVC w drugim planie na nocnych ujęciach je rozmywa. Panasonic ma kropeczki a JVC ma łagodny kolor.
Panasonic robi na pierwszy rzut oka imponujące wrażenie - co do jakosci obrazu , ale w nocy trzeba łagodzić mocno obraz bo bolą oczy . JVC idzie w systemie łagodnym.
Mam swoją opinię .
Ale każdy musi sam sprawdzić co mu jest bardziej potrzebne .
O systemie clear motion drive przy 100 Hz - nie rozmawiamy - bo to ma tylko JVC i nie tylko w poziomie ale również w pionie. Znakomicie czysci płynność obrazu . Formatowanie - jesli ktoś lubi zachowane proporcje - lepsze są na JVC. Wyposażenie w JVC - PIP , Multi okna .
Jest dużo , dużo zdjęc które mówią o zachowaniu się w różnych ujęciach filmowych , obydwu modeli. W Większości ujęć przy silnym świetle trzeba na siłę dpatrywać się różnic.
32 P 80 JVC - zajęło mi kilka godzin aby go rozpracować . Na początku Panasonic nie dawał mu żadnych szans . Ale okazało się że trzeba trochę się pobawić nowym menu - aby uzyskać zadziwiającą jakość.
Sprzęty są dostepne na codzień w sklepie - zapraszam.
W ustawieniach dynamicznych - powiedz Romanoff kto wygrywa ?
Zobaczymy czy dorasta do pięt czy nie ?
Sprawdzimy też płynność - płytą testową - do tej pory tylko Sharp RD2 - wypadł rewelacyjnie. Zobaczymy co potrafi Panasonic i JVC.
pozdrawiam

Kiki,
Czytaj proszę dokładnie i ze zrozumieniem.Nie wypowiadałem się o P80 bo go nie widziałem jeszcze.Moja wypowiedź dotyczyła G80.
P80 również nie omieszkam przetestować-lubię JVC bo tak jak napisałeś:
1.Mają niezłą elektronikę,obraz jest łagodny,ma dużą głębię
2.Dobre kolory-czasami trzeba je trochę przykręcić bo są zbyt ciepłe
3.Bardzo dobre formatowanie obrazu.
4.Dobrze grają z SD-wygładzony obraz bez zakłóceń.

Pozdrawiam
 

kuba380

New member
A dzisiaj kiki ma przeprowadzic bezposrednie stracie RD2e i P80! Moj faworyt RD2e :) mam nadzieje ze wygra!! JAKA BEDZIE CENA MODELU 32 ???? LUB 37 ?? MODEL 42 KOSZTUJE 5300Zł?????????
 
Ostatnia edycja:

reters

New member
Kiki fajnie że podzieliłeś sie swoimi spostrzeżeniami o P80.I czekamy na porównanie z rd2.Ale myśle że i ten i ten to są bardzo dobre tv:)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
NIe wiem jak innych ale mnie bardzo irytuje, to ze na stronie jvc Polska juz od dość dawna jest P80 a w sklepach go nie ma i nikt nie ma pojecia kiedy sie pojawi.
 

kaszawgarnku

New member
kuba380 napisał:
A dzisiaj kiki ma przeprowadzic bezposrednie stracie RD2e i P80! Moj faworyt RD2e :) mam nadzieje ze wygra!! JAKA BEDZIE CENA MODELU 32 ???? LUB 37 ?? MODEL 42 KOSZTUJE 5300Zł?????????

to pewne ? Starcie gigantow. Bedzie jakas relacja ? Po cichu stawiam na jvc.
pozdr
 

reters

New member
Czyli witaj w naszym pieknym kraju:hmm: .To jest paranoja żeby czekać na nowe modele tv po pare miesiecy!!I do tego nieżadko w cenach totalnie nie proporcjonalnych do zarobków niejednego obywatela.Test z rd2 bedzie ciekawą sprawą:D
Tomek Koko napisał:
NIe wiem jak innych ale mnie bardzo irytuje, to ze na stronie jvc Polska juz od dość dawna jest P80 a w sklepach go nie ma i nikt nie ma pojecia kiedy sie pojawi.
 

kaszawgarnku

New member
reters napisał:
Czyli witaj w naszym pieknym kraju:hmm: .To jest paranoja żeby czekać na nowe modele tv po pare miesiecy!!I do tego nieżadko w cenach totalnie nie proporcjonalnych do zarobków niejednego obywatela.Test z rd2 bedzie ciekawą sprawą:D

na stronie e-panasonic.pl = audiovideo.com.pl jest jvc 42 P80.
 

photosmart

New member
reters napisał:
Kiki fajnie że podzieliłeś sie swoimi spostrzeżeniami o P80.I czekamy na porównanie z rd2.Ale myśle że i ten i ten to są bardzo dobre tv:)
również chciałbym się dołączyc do oczekujących na porównanie, gdyż biorę pod uwagę jeden z tych LCD-ków. W "dziale Sony" zastanawiałem sie również nad KL-40D3000, ale w sumie zawsze miałem CRT tej firmy, więc może czas wreszcie na zmianę ? Powiem szczerze, że po lekturze dot. telewizorów JVC nabrałem wielkiej chęci zobaczenia go na własne oczy.
pozdrawiam
photosmart
 
Ostatnia edycja:

reters

New member
photosmart napisał:
również chciałbym się dołączyc do oczekujących na porównanie, gdyż biorę pod uwagę jeden z tych LCD-ków. W "dziale Sony" zastanawiałem sie również nad KL-40D3000, ale w sumie zawsze miałem CRT tej firmy, więc może czas wreszcie na zmianę ? Powiem szczerze, że po lekturze dot. telewizorów JVC nabrałem wielkiej chęci zobaczenia go na własne oczy.
pozdrawiam
photosmart

Ja równierz interesuje sie zakupem Lcd Jvc.Widziałem G80 u znajomego i grał bardzo ładnie.Myśle że P80 bedzie grał jeszcze lepiej:)
 

madaxaa

New member
Miło jakbyś Kiki uwzględnił w testach jak sprawuje się P80 z konsolkami nowej generacji (osobiście interesuje mnie PS3) i jak wypada w tym aspekcie na tle konkurencji (Sharp RD2E, Panasonic xl700). Zadowoliłbym się relacją słowną.

Pozdrawiam.
 

rafaello

New member
Witam,

słuchajcie, jak to jest, że 42'' jest, a 37 u nas jeszcze nie jest dostępny ?

Czy z prawie 4m warto kupić 37 czy 42 ? Najlepsza pewnie byłaby 40-ka, ale P80 nie ma... Chociaż w sumie 2 cale to mała różnica...

Pzdr,
 
Do góry