Nowa seria JVC 26/32 A80 SU/ZU

Elmo king

New member
Witam
Na poskiej stronie JVC pojawiła się informacja o nowych modelach telewizorów tej firmy oznaczonej A80, występującej w wersji 26 i 32 cale w dwóch kolorach SU (srebrny) i ZU (czarny). Poniżej informacja ze strony JVC. Czy ktoś słyszał coś więcej o tym modelu bo na stronach JVC nie ma nic więcej niż to co wklejam poniżej. Nie ma żadnej dokładnej specyfikacji technicznej, a i na stronach zagranicznych tej firmy nie znalazłem tego modelu
Pozdrawiam


109138_lt-32a80su_fv.jpg
dot.gif

greyborder-top-l.gif
dot.gif
greyborder-top-r.gif
dot.gif
dot.gif
dot.gif
dot.gif
32-calowy telewizor z panelem o rozdzielczości W-XGA, system DynaPix, dwa wejścia HDMI, system dźwięku 3D Cinema Sound
dot.gif
dot.gif
dot.gif
greyborder-bot-l.gif
dot.gif
greyborder-bot-r.gif
dot.gif
dot.gif
dot.gif
greyborder-top-l.gif
dot.gif
greyborder-top-r.gif
dot.gif
dot.gif
dot.gif
dot.gif
dot.gif
dot.gif
dot.gif

dot.gif
dot.gif
dot.gif
dot.gif
dot.gif



• DynaPix• 3D Cinema Sound• Panel o rozdzielczości W-XGA (1366 x 768 pikseli)• HD Ready• Wejście HDMI x 2• Wejście komponentowe• SCART x 2
dot.gif
dot.gif
greyborder-bot-l.gif
dot.gif
greyborder-bot-r.gif
dot.gif
dot.gif
dot.gif
 

ein

New member
To po postu nowy model entry-level. Litera A zawsze oznaczano najtansze, podstawowe modele. Cieszy bogate jak na pewnie w miare niska cene wyposazenie. Moze byc przy zachowaniu wysokich norm jakosciowych z ktorych slynie ta firma hicior. Moj stary A60 swietnie sobie u rodzicow radzi i uwazam go nadal za swietny panel. Co sie tyczy numeracji to widac ze po kolejnych malych zmianach numeracyjnych A61,62... wprowadzaja cos co daleko wykracza poza ichni poziom wyposazenia dotychczasowego najtanszych LCD-kow. Warto zwrocic uwage na DynaPix - wczesniej w A byla tylko redukcja szumow, o zaawansowanych systemach poprawy obrazu mozna bylo pomarzyc.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Muszę przyznać że byłem pod wrażeniem dobrej jakości obrazu jak na w sumie dolna półkę cenową.Dziwi tylko ubogi opis techniczny do tego modelu.Czyżby jakaś tajemnica ?
 

Elmo king

New member
Witam
Czy może ktoś widział i oglądał go na własne oczki. Czy w stosunku do X70 jest duża różnica w odbiorze i jakości obrazu (jest słabiej wyposażony, słabsze głośniki, mniej funkcji niż X70) i czy w ogóle warto zwracać na niego uwagę? Mam "N" więc interesuje mnie jak sprawuje się z n-box recorderem (kabel hdmi)
Pozdrawiam
 

kotoman

New member
A jak ma się A80 do serii N Samsunga?

No właśnie - jak w tytule - mam teraz mały dylemat... Juz prawie Samsunga sobie zapodałem a tu A80 wyskoczył i to w rewelacyjnej cenie. Tylko czy nie gorzej od Samsunga 32N się spisuje?
 

witsag

New member
ja mam ten telewizorek

bardzo jestem zadowolony, super gra w palu, o dvd nie mówię, bo to liga mistrzów, dużo funkcji do użytku codziennego, nie ma może typowych bajerów z których się nie kożysta, ale formatowanie obrazu i zaskakująco dobry dzwięk jak na 6 watowe głośniki (3D cinema sound -fajna sprawa ) dość dobra czerń. Polecam z czystym sumieniem-extra cena jak na model z 2xHDMI
 

kotoman

New member
A jak wygląda połączenie z PC po DVI-HDMI? Sprawdzałeś to może? Kwestia skalowania obrazu 1280*768 i filmów 720p puszczanych z kompa...
 

witsag

New member
przez kompa go nie puszczałem

dlatego się nie wypowiem ale mój JVC posiadał usterke fabryczną, po kilku godzinach pracy odechciało mu się grać i matryca zgasła- wada fabryczna, w tygodniu wymienią mi na nowy model, nie sugeruj się usterką- zawsze może się trafić (nawet w Loewe)-znam taki wypadek.Ja z niego nie zrezygnuje, na ścianie wygląda niesamowicie (model czarny)
pozdrawiam
 

michal218

New member
Czy ma ktos moze JVC 37A80 i podzieli sie wrazeniami?Interesuje mnie ten model i jego zakup.Wiem,ze kosztuje ok 3800 i jest pewnie taki sam jak 32 calowy...ale jak jest z nim w praktyce?
 

kotoman

New member
A może specjalista od testów wszelakich KIKI ( pozdrawiam ) mógłby coś powiedzieć o tym modelu? Bo grono użytkowników jest póki co chyba statystycznie pomijalne ;) i trudno cokolwiek powiedzieć...
 

przemol73

New member
michal218 napisał:
Czy ma ktos moze JVC 37A80 i podzieli sie wrazeniami?Interesuje mnie ten model i jego zakup.Wiem,ze kosztuje ok 3800 i jest pewnie taki sam jak 32 calowy...ale jak jest z nim w praktyce?

Witam wszystkich!
Mnie także zainteresował ten model. Niedawno moja znajoma kupiła JVC 37R71 i powiem wam, że jest zachwycona. Ja zresztą też. Jednak 37A80 jest o blisko 800 pln tańszy. Czy może ktoś (czyt. KIKI) porównać te dwa telewizory? Warto zaoszczędzić te pieiądze? Strata jakości nie jest zbyt duża?
 

michal218

New member
Ja sie przymierzalem do R71,ale po wykonczeniu mieszkania budzet jest nadszarpniety,a musze jeszcze dokupic tuner HD,wiec trzeba obnizyc cene do max 4000.Moze i nawet zdecydowalbym sie na ten zakup w ciemno,ale rozsadek podpowiada mi jeszcze Philipsa 7411 32 calowego z cena ok 3150.Pozostaje mi wiec taki dylemat:phil ma sporo ciekawych funkcji i jak dla mnie niezly wyglad,a JVC renoma i wiekszy rozmiar,oraz szybsza podobno matryca 6ms.Sam juz nie wiem,ale wybor nastapi z tych dwoch,chybaze w ciagu tygodnia po swietach radykalnie spadnie cena czegos innego,lepszego..
 
Ostatnia edycja:

mKotek

New member
Wejście VGA/D-Sub?

Witam,

Wg niemieckiej strony z porówaniem, ten model nie posiada wejścia do podłączenia komputera. czy ktoś może to potwierdzić/zdementować?

Kotek
 

ein

New member
mKotek napisał:
Witam,

Wg niemieckiej strony z porówaniem, ten model nie posiada wejścia do podłączenia komputera. czy ktoś może to potwierdzić/zdementować?

Kotek

Nie ma. Z niemieckiej strony JVC mozna sciagnac sobie manuala. Niestety d-suba nie ma. Moze ktos posiadajacy ww odbiornik powie cos na temat wspolpracy pieca via hdmi?
 
Do góry