JVC LT-26S60 czy JVC LT-26X70BU

dj_tapczan

New member
Witam.
Zamówiłem sobie już LT-26X70BU, a tu dzwoni do mnie sprzedawca i informuje że niestety ale będę musiał poczekać na ten sprzęt bo nawalił im inny dostawca- no w sumie to nieistotne.
Istotne jest to, że zaproponował mi od ręki LT-26S60. Twierdząc oczywiście że jest porównywalny a nawet lepszy :) od X70.
Oczywiście zanim bym się na niego zgodził pobiegł bym gdzieś do sklepu poszukać i zobaczyć jak się obraz prezentuje.
Ale mam do was pytanie. Co wy o tym sądzicie?? Warto tracić znowuż czas na bieganie po sklepach?? Czy może lepiej zostać przy X70.
Jakie są najistotniejsze różnice w obu sprzętach??
Dodam że do tv podpięte będzie dvd z hdmi, xbox, tuner cyfrowy sat i niedługo N-ka. I oczywiście antenka naziemna :)
Jeśli chodzi o wygląd to bardziej odpowiada mi X70.
 

jacek.ok66

New member
dj_tapczan napisał:
Witam.
Zamówiłem sobie już LT-26X70BU, a tu dzwoni do mnie sprzedawca i informuje że niestety ale będę musiał poczekać na ten sprzęt bo nawalił im inny dostawca- no w sumie to nieistotne.
Istotne jest to, że zaproponował mi od ręki LT-26S60. Twierdząc oczywiście że jest porównywalny a nawet lepszy :) od X70.
Oczywiście zanim bym się na niego zgodził pobiegł bym gdzieś do sklepu poszukać i zobaczyć jak się obraz prezentuje.
Ale mam do was pytanie. Co wy o tym sądzicie?? Warto tracić znowuż czas na bieganie po sklepach?? Czy może lepiej zostać przy X70.
Jakie są najistotniejsze różnice w obu sprzętach??
Dodam że do tv podpięte będzie dvd z hdmi, xbox, tuner cyfrowy sat i niedługo N-ka. I oczywiście antenka naziemna :)
Jeśli chodzi o wygląd to bardziej odpowiada mi X70.

Porownaj ceny obu modeli....
 

dj_tapczan

New member
jacek.ok66 napisał:
Porownaj ceny obu modeli....

Nie bardzo rozumiem w jakim celu mam porównać ceny??
Czy to powie mi coś o jakości tych telewizorów??
A może da odpowieź na inne pytania??
Ale jeżeli podpowiesz mi cos patrząc na ceny, to proszę: http://zadowolenie.pl/index.php?action=szukaj&send=szukaj2&start=&search=--+Szukaj+--&producer=22&category=80&sortuj=nazwa1&pricemin=Cena+od&pricemax=Cena+do&fK%5BKolor%5D=&fK%5BMultiplikacja%2Bobraz%25F3w%5D=&fK%5BPrzek%25B1tna%2Bekranu%2B%255Bcal%255D%5D%5Bod%5D=26&fK%5BPrzek%25B1tna%2Bekranu%2B%255Bcal%255D%5D%5Bdo%5D=26&fK%5BRozdzielczo%25B6%25E6%5D=
Róznica 10 zł. Nic wiecej mi to nie mówi.

No może poza tym że wg opisu X70 jest HD Ready.
 
Ostatnia edycja:
Do góry