Jakie rodzaje matryc stosuje JVC??

Mistic

New member
Witam, tak jak w temacie nigdzie niemoge doszukać się tej informacji, może ktoś z Was będzie wiedział. Pozdrawiam.
 

andzeloti

New member
Witam
W x70 napewno matryca samsunga a jaki rodzaj sam jestem ciekawy.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Tubass2

New member
Witam w modelu 37 M 70 matryca Sharpa tak mi przekazał przedstawiciel na polskę,właśnie czekam na dostawę do domu:p
 

Tubass2

New member
Witam ponownie z moich informacji wynika że JVC kozysta właśnie z tych dwoch dostawcow samsunga i sharpa
Pozdrawiam
 

andzeloti

New member
Witam
już pisałem że w x70 matryca samsunga liczy sie nie tylko sama matryca także elektronika , dla mnie jest to w dalszym ciągu lider wśród lcd 32" (oczywiście w swojej klasie cenowej) ale jest to moje subiektywne zdanie telewizor naprawde godny uwagi.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

daroda

Klub HDTV.com.pl
VIP
G80?

A seria G80?
Czas reakcji może sugerować, że są to matryce Sharpa... Czy ktoś może to potwierdzić?
 

GigeR

New member
Z tego co udało mi się wyciągnąć od Pana z firmy JVC, to mówił że 32" A80, G80 mają matryce SHarpowskie. Niestety nie wiem czy są to 100% informacje, bo JVC się wstydzi mówić o tym, że od kogoś matryce bierze :) Ale w większośći są to matryce firmy Sharp.

Pzdr
 

makka

New member
Mam pytanie z innej beczki.
Skoro matryca 32"G80 jest Sharpa to czas reakcji jest 6ms, tak mi się zdaje bo ciężko to potwierdzić. Natomiast 32"P80 ma 8,5 czas reakcji ale ma 100Hz.
Który będzie mniej smużył?
pozdrawiam
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
makka napisał:
Mam pytanie z innej beczki.
Skoro matryca 32"G80 jest Sharpa to czas reakcji jest 6ms, tak mi się zdaje bo ciężko to potwierdzić. Natomiast 32"P80 ma 8,5 czas reakcji ale ma 100Hz.
Który będzie mniej smużył?
pozdrawiam

P80 oczywiście ! W wątkach o tej serii była o tym mowa.Można wręcz powiedzieć , że 32p80 w ogóle nie smuzy...
 
Do góry