Pionner 417 + Glosniki 5.0 JAMO WIELKI PROBLEM!!!

rogal12

New member
Otóż tak kupiłem ten sprzęt w Avansie. Wszystko wyglądało super jednak gdy podłączam głośniki gra tylko lewy i prawy głośnik nie gra centralny i 2 tylne nie wiem już co tu mogę zdziałać próbowałem już różnych ustawień jednak nic nie przynosi skutku może tutaj ktoś mi pomoże ...
 

rogal12

New member
rozwiazalem ten problem 4 h siedzenia i 1 przycisk na pilocie... Wystarczy wcisnac standard i wtedy nam robi 5.1 gra na wszystkich a nie tylko na prawym i lewym xD. Zanim ja sie polapie w jego reszcie funkcji to z pol roku minie nigdy nie sadzilem ze to takie poryte...
 

dawi1973

New member
polaczenie VSX918V/DV410V/NTV/PS3/PANAS 46PY-80

WITAM

wlasnie udalo mi sie polaczyc wszystkie wymienione urzadzenia i przyporzadkowac tak wejscia/wyjscia ze wszystko dziala (nie wiem czy najlepiej jak mozna)..
otoz N-ka do TV po HDMI i optyku do ampli, PS3 po HDMI do TV i optyku do ampli no i dvd po coaxialu do ampli i DVD po HDMI do TV...
sprzedawca zalecil mi podlaczenie alternatywne (nie wiem czy dajace ten sam lub lepszy efekt) ale wyeliminowanie uzycia fatalnego umiejscowienia zlacza HDMI z przodu Tv 46-PY 80 czyli N-ka po HDMI do TV i optyk do ampli, PS 3 po HDMI i optyku do ampli, dvd po coaxialu i HDMI do ampli a ampli po HDMI do TV

dajcie znac czy te rozwiazania sa OK czy moze sa jakies inne dajace lepsze efekty audio-video z mozliwoscia unikniecia zlacza hdmi nr 3 z przodu TV

dawi 1973
 
Do góry