H/K 355 + JBL ES80+ sub 250

viper888

New member
Mam pytanie bo nie wiem czy dobrze podłączyłem mój zestaw.. Ampli z dvd kablem coaxialnym, z dvd HDMI do TV LCD, od Ampli puściłem S-Video do TV żeby menu było widać, optykiem połaczyłem POLSAT HD z Amplitunerem żeby TV przez kino oglądac. Do tego momentu mam bynajmniej wrażenie że jest dobrze ale schody zaczeły sie pojawiać kiedy uruchomiłem bo nie moge wejść do MENU żeby skalibrować wszystko przy pierwszym włączeniu... otwiera mi sie menu po przyciśnięciu przycisku opisanym w instukcji ale mam tylko menu dvd i podział na 4 grupy tj. VIDEO, AUDIO i takie tam a nie moge uruchomić tego właściwego menu żeby wogóle poustawiać podstawy .. pomoże ktos?? HARMAN 355, dvd 39 + ES PACK + sub250. Będę wdzięczny za pomoc bo chyba miałem sporą przerwę z kinem i widze ze technologia mnie przerosła heh
 

darkmajin

Member
Bez reklam
to nie stare harmany juz nie trzeba s-video

podlacz dvd > hdmi > ampli > hdmi > tv
polsat > hdmi > ampli > hdmi > tv


menu sa jak nacisniesz przycisk 54 na pilocie ( zobacz w instrukcji )
 

viper888

New member
Menu to akurat nie problem bo moze byc w gorszej jakosci a nie mam wiecej wejść w TV ku bo pod jednym jest dvd a pod drugim POLSAT takze nie mam gdzie się wpiąć. Chodziło mi ogólnie czy dobrze podpiąłem a jakość wyświetlanego menu to juz drugorzędna sprawa.. według instrukcji jak wczoraj czytałem to przycisk SOURCE .. ale własnie pod nim włącza mi się wyżej napisane menu a nie to do kalibracji.. hmm

W instukcji u mnie nie ma cyfrowo tylko literowo i u mnie jest to przycisk "Y" według instukcji.

I miałbym koledzy jeszcze jedno pytanie ... jak podłączyć fronty pod moj ampli BI AMPINGIEM .. ?? slyszałem różne wersje i nie wiem kogo słuchać czy to prawda że przy BI AMPINGU pod frony podpina się 4 kable pod jedną kolumnę (wyrzucając mostki z kolumn) a w ampli 2 idą pod fronty a 2 pod pozostałe wolne kanały z 7.1 przy podięciu kolumn 5.1 ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry