Jak podłączyć słuchawki do TV bez wejścia na słuchawki?

Feniks01

New member
Witam,

Mam taki TV (Panasonic TH-42PV80):
http://panasonic.pl/oferta.php?prod=3799

Mam takie słuchawki (Sennheiser HD-555 - wtyk duży z przejściówką na mały jack):
http://www.sennheiser.com/sennheise...es_audiophile-headphones&product=005342&row=2

Zauważyłem, że telewizor nie posiada standardowego wejścia na słuchawki.

Jedyne wejścia w TV znajdują się z tyłu i wyglądają mniej więcej tak:
http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv/Panasonic-TH42PZ70B/connection.jpg

Czy jest jakiś sposób na podłączenie słuchawek do tego telewizora?
 
Ale ten tv ma wejście na słuchawki, znajduje się ono na przodzie(taka uchylana do góry klapka) i oprócz słuchawkowego jest tam jeszcze min. czytnik kart sd:)
 

muzyk219

New member
Jeżeli masz ten telewizor a nie inny (chodzi mi o konkretny model który podałeś) to wejscie słuchawkowe jest na przednim panelu pod klapką bodajże
 

yarson

New member
zresztą masz nawet w opisie w linku który zapodałeś, ostatni wiersz w punkcie złącza:

"Wyjście audiogniazdo słuch. (x 1 przód)"
 

Feniks01

New member
Gdzie to gniazdo bo, albo jestem ślepy, albo zrobiłem błąd i podałem nie ten model ze względu na to, że już go nie ma na stronie producenta. Dokładnej nazwy nie pamiętam, ale z tego co widzę wszystkie modele na stronie producenta posiadają w opisie gniazdo słuchawkowe.

Wcześniej przeszukałem cały TV i z przodu pod klapką było jedynie kilka przycisków służących do regulacji głośności itp. Brak jakiegokolwiek wejścia.

Zamówiłem zaproponowaną przejściówkę, ale na duży jack (6.3) i w sklepie ze względu na to, że przy okazji wziąłem router do internetu:
www . neo24 . pl / index.php?target=products&product_id=-4904339 (przepraszam za taki link, ale nie pozwala mi go normalnie wstawić mimo, że mam na swoim koncie więcej niż 5 wypowiedzi).

Wygląda na trochę nisko jakościowe, no ale cóż. Mam nadzieję, że wyraźnego spadku jakości nie będzie.

Jutro przy naturalnym świetle przeszukam TV jeszcze raz, ale coś dziwnie pewny jestem, że nie było tam żadnego wejścia bo wiem, że mi na nim zależało i pewnie bym zauważył. W najgorszym wypadku straciłem 10zł.
 
Ostatnia edycja:

darkmajin

Member
Bez reklam
front-connections.jpg
 

Feniks01

New member
No to nie mój. Ja mam tylko te guziczki po lewej. Widać mam jakiś kiepski model...
Już wcześniej wycofali serie TV, aby wprowadzić drugą, a teraz wycofali te drugą, aby wprowadzi kolejną...

Te wtyki z przodu już mogli chociaż dać. Zrobiliby raz, a dobrze, a nie ludzi tylko niepotrzebnie irytowali...

Kasa się kręci. Widać, TV z nalepką "nowy" lepiej się sprzedaje...

Dzięki za pomoc i pozdrawiam,
Feniks
 

yarson

New member
No to podałbys mogel swojego chociaz, a nie na chybił trafił...
A jak nie wiesz to po co podajesz jakiś model z kosmosu i zajmujesz innym czas ???

Nie cytujemy poprzednika
 

Feniks01

New member
Nie model z kosmosu tylko taki jakiego przypuszczalnie ofertę czytałem przed zakupem. 42" z 80 lub 60 na końcu w nazwie (nie 8, ani 800).

W tedy ten TV był na stronie. Nie wiedziałem, że wprowadzili nową serie, gdyż dopiero w stosunkowo, krótkim czasie była wprowadzana i byłem pewny, że to ten, do którego link podałem.

Przyznaję, że popełniłem błąd w podaniu linka. Mimo to napisałem, że w moim TV wtyku BRAK.

Jakie zawracanie czasu? Wróć się do pierwszego postu i czytaj ze zrozumieniem.

Pozdrawiam,
Feniks
 
Ostatnia edycja:
Do góry