Kino domowe+tv HDMI

jaroslawp

New member
Muti, dobry jesteś. 6 nijakich postów w innych wątkach, żeby linki zamieścić....
Opis "czym" te urządzenia połączyć znajdziesz w ich instrukcji.
Manuale do odszukania w sieci.​
 
Ostatnia edycja:

muti87

New member
6 nijakich postów w innych wątkach, żeby linki zamieścić

To nie ja wpadlem na taki badziewny pomysł, zeby zakładać taką blokadę, a odpowiedzi potrzebowałem natychmiast, wymyslilbyś coś lepszego? kablem hdmi nie dziala. Opisu czym je poloczyc w instrukcji nie ma.
 

muti87

New member
Chodiz o to ze ja tego sprzetu nie widzialem na oczy, rodzice go kupili a dzieli nas jakies 2000km, gdybym zobaczyl to bym poprobował i jakos podłaczył, ale tak to nie wiem jak wygladaja te wyjscia(nie kojaze z nazwy), myslalem ze jak przeczytacie nazwy wejsc/wyjsc z linkow ktore podałem to podrzucicie jakis pomysł...
 

jaroslawp

New member
muti87 napisał:
...wymyslilbyś coś lepszego?...
Podałbym same nazwy i oznaczenia sprzętu.

muti87 napisał:
...kablem hdmi nie dziala.
Dość lakonicznie opisałeś problem.
Co dokładnie nie działa? Brak wizji, czy fonii??


muti87 napisał:
...Opisu czym je poloczyc w instrukcji nie ma.
Zadałem sobie trochę trudu, żeby ściągnać manuala z sieci. Patrz strona 4 i 16 instrukcji TV w jakimkolwiek języku. Opisane są gniazda, co i gdzie należy wtyknąć.

EDIT:
W instrukcji DAV-DZ660 na stronie 21 opisane jest podłączanie TV.
 
Ostatnia edycja:

01mlody

New member
Woisz nazwy sprzętu w Gooogle
na wielu aukcjach są modele i zdjęcia przedstawiające przód i tył danego produktu, wtedy zobaczysz jakie ma mejścia i wyjścia
 

muti87

New member
Jak bym podał same nazwy i oznaczenia sprzętu, to utrudniłbym robotę, bo nie każdemu chciałoby się szukać tego w googlach, a tak wystarczy jedno klikniecie i problem z głowy. Nie ma niczego po połączeniu HDMI, ale nie ważne, jakoś sobie poradzę, dzięki za pomoc, pozdrawiam.
 
Do góry