Sugestia

pawek

New member
Mam malo sugestie ,zeby uzytkownicy szukajacy pomocy w tym dziale przy okazji umieszcznia postu dorzucali linki do istukcji , scany i wszystko co by pomoglo sprawnie roziazac problem......
 

darkmajin

Member
Bez reklam
to ty niewiesz ze polowe problemow tu zgłaszanych mozna rozwiazac parzac na instrukcje zdjecia itp gdyby to robili sami rozwiazywali by problemy :)
 

pawek

New member
Wiem o tym i zdaje sobie z tego sprawe ale to by troszke ulatilo prace :)
A nie szukanie manuali po sieci z regoly sa ale w dziwnych jezykach:D
 

ivf

New member
oczywiście masz rację, ale zgadzam się z przedmówcą - sami instrukcji nie umieją czytać, a raczej nie chce im się, a jeszcze mieli by za innych szukać linków do isntrukcji w necie.. hehe

inna sprawa - sam w podpowiedziach podajesz linki do allegro, które jak wiadomo nie są zbyt długo ważne ;) i jak ktoś za 2 miesiące ma rozwiązać swój identyczny problem nie zadając ponownie tego samego pytania? ;)
 

pintr

New member
pawek napisał:
Wiem o tym i zdaje sobie z tego sprawe ale to by troszke ulatilo prace :)
A nie szukanie manuali po sieci z regoly sa ale w dziwnych jezykach:D

Trochę trudu w szukaniu nikomu nie zaszkodziło ,a jeśli dla każdego na każdym forum były by tworzone nowe bazy instrukcji to dopiero byłby mętlik.Większość instrukcji znajduje sie w jednym miejscu i jest cały czas uzupełniana ,wystarczy poszukać .Po pierwsze ,cześć znajduje sie na stronach producentów danego sprzętu (tylko po co tam zaglądać lepiej napisać na forum i poczekać aż ktoś nam wyśle gotowca) i duża baza instrukcji jest na elektroda.pl (w tym wypadku również po co szukać przecież trzeba by wpisać symbol ,markę itp)
 

pawek

New member
pintr napisał:
Trochę trudu w szukaniu nikomu nie zaszkodziło ,a jeśli dla każdego na każdym forum były by tworzone nowe bazy instrukcji to dopiero byłby mętlik.

Przeczytaj uwaznie moj pierwszy post a nie posadzaj nikogo o lenistwo|
 

pintr

New member
Bardzo dokładnie go przeczytałem i nadal uważam że chcesz poprostu iść na łatwizne.Jak juz pisałem wyżej ,tam gdzie podałem jest prawie wszystko w jednym miejscu i nie widze potrzeby zeby zaśmiecać forum dodatkowymi linkami odnośnie manuali ,skanów itp.Dla mnie poprostu jest to niepotrzebne ,skoro jest to zgrupowane w jednym miejscu i do tego ładnie posegregowane.Wyobraź sobie ze 500 osób zapyta o to samo w różnych postach i ktos kto odpowie tym osobom według ciebie powinien wszystkim 500 osobom wkleić linka .Nie sądzisz ze będzie to tylko zaśmiecanie forum ,bo ja tak.Tyle w tym temacie
 
Do góry