podłączanie tv do laptopa szkodliwe dla telewizora !

Robal_09

New member
Musialem zalozyc ten temat, bo to co uslyszalem mnie zszokowalo. Zadzwonilem do serwisu sharpa aby zapytac sie jak podlaczyc audio z laptopa aby gralo na tv,jaki kabel kupic itd. Bo kabel video juz mam i wszystko dziala ale jeszcze potrzebuje dzwieku. Ku memu zdziwieniu gość mnie delikatnie mowiąc "opieprzył" mowiac ze telewizor nie jest przystosowany do podlaczania go do lapka bo jest roznica napiec miedzy tymi urzadzeniami. I ze plazma sie od tego spier**li. Dziwi mnie to ze w plazmie jest przeciez zlacze PC !! Sam nie wiem czy mu wierzyć, zmartwilo mnie to, bo gdyby nie ten telefon nie wiedzial bym o tym i beztrosko ogladalbym sobie caly czas filmy na tv ,a tak mam watpliwosci. Prosze was zebyscie napisali czy wiecie cos na ten temat, i czy komus sie zepsula od tego plazma. I jezeli to prawda to czy mozna to jakoś obejsc uzywajac lepszych kabli itd.
 

pintr

New member
Skoro dzwonisz do serwisu Sharpa i pytasz ich o plazmy ,to nie dziw się że gość ci naopowiadał bajek ,i pewnie jeszcze długo po twojej rozmowie się śmiał.
 
Ostatnia edycja:
Do góry