TV+Kino Domowe 5.1+ Laptop

panterml

New member
Witam, i mam pytanie, ..jestem na studiach, a u siebie w domu nie mam neta zeby sie z forum konsultowac..

TV LCD 37LG5000 .. ma 3 x hdmi,
kino domowe, nie pamietam jaki model ale LG 5.1 , posiada wyjscie hdmi, i laptop, hp pavilion dv9702ea..takze ma wyjscie hdmi,

wystarczy ze kupie 2 kable hdmi i podlacze kino i lapciaka do tv?
w kompie filmy hd mi spokojnie smigają wszystko po konfigurowane, tylko pytanie jak to polączyc z tv zeby, byl obraz i dzwiek z lapka na tv i kinie domowym. ?

niech mi ktos poleci jakies kable, najlepiej 1,5m, v1.3b
 
Ostatnia edycja:

bagiennik

New member
Bez reklam
No wystarczą dwa kable HDMI :) Będziesz musiał tylko podłączyć dzwięk z laptopa do kina, LG ma pewnie wejscie optyczne i najlepiej będzie właśnie tak. Jeżeli w laptopie nie masz optycznego to wystarczy kupić jakąś karte zewnętrzną dzwiękową :> Ostatecznie możesz podłączyć dzwięk z wyjścia słuchawkowego/line out stereofonicznie do wejścia AUX IN w kinie :>

Kable kup dowolne, byleby wyglądały solidnie ;) Ewentualnie zainwestuj w markowe :>
 

panterml

New member
mozesz mi to napisac jak laikowi?, bylbym kurde wdzieczny, wtedy nie strace czasu na zbedne zagrywki z tymi kabelkami ;]

laptop hdmi --> TV
kino domowe hdmi --> TV.
i kabel [jaki] podlączyc do kina domowego [gdzie i jakim kablem?] nie mam karty dzwiekowej tylko

--------[ Dźwięk Windows ]---------------------------------------------------------------------------------------------- midi-out.0 0001 001B Microsoft GS Wavetable Synth
mixer.0 0001 0068 Speakers (Conexant High Definit
mixer.1 0001 0068 SPDIF Interface (Conexant High
mixer.2 0001 0068 Microphone (Conexant High Defin
wave-in.0 0001 0065 Microphone (Conexant High Defin
wave-out.0 0001 0064 Speakers (Conexant High Definit
wave-out.1 0001 0064 SPDIF Interface (Conexant High
?

z tego co sie dowiedzialem to jeszcze dochodzi TV N, wiec pewnie przydal by sie 3 kabel hdmi ? heh.

czy nie bede potrzebowal przypadkiem konwertera zeby osiagnac dzwiek 5.1 z kompa na kinie domowym [Kino domowe LH-T760IA ]?
 
Ostatnia edycja:
Do góry