Jak podłączyć słuchawki ?

art76

New member
Witam
Mam pytanie następujące: mam plazme samsunga PS-42C91H i niestety brak jest wyjścia słuchawkowego a muszę ze względu na małe dziecko czasami wieczorkiem podpiąć słychawki. Tylko jak??
 

bartkedz

New member
Witam
Nie posiadam tego TV, ale prawdopodobnie jest wyjście audio-video z tunera przez scart (euro), musisz tylko przejsciówke z euro na chinch dostać (lub zrobić). Ale najlepiej przed kupnem pożycz od kogoś i sprawdź czy tak jest rzeczywiście.
Pozdrawiam
 

art76

New member
bartkedz napisał:
Witam
Nie posiadam tego TV, ale prawdopodobnie jest wyjście audio-video z tunera przez scart (euro), musisz tylko przejsciówke z euro na chinch dostać (lub zrobić). Ale najlepiej przed kupnem pożycz od kogoś i sprawdź czy tak jest rzeczywiście.
Pozdrawiam

Witam ale chyba się nie zrozumieliśmy :) tam jest wyjscie audio na chinch tylko ja potrzebuje podłączyć słychawki a nie wiem jak
Pozdrawiam
 

bartkedz

New member
Dobrze sie zrozumielismy :). Jak sie domyslam ze sluchawek masz wtyczke JACK a z tego do CHINCH niedaleko, w kazdym sklepie znajdziesz taka przejsciowke.
Pozdrawiam
 

art76

New member
Przepraszam temat nie aktualny
Po ponad roku urzytkowania tv znalazlem wyjście na słuchawki :)))))))) hahahahahahah
Pozdrawiam
Tylko strasznie cicho słychać a nie da sie az tak bardzo podgłośnic
 
Do góry