LE40A656 + dsb-h370g

visioner

New member
witam, posiadam lcd samsung LE40A656 oraz dekoder HD polsat cyfrowy samsung dsb-h370g, kupilem do tego kabel hdmi na ktorym jest napisane wersia 1.3b. mam problem z podlaczeniem, nie ma ani obrazu ani dzwieku, nie wiem czy cos nie tak podlaczylem, a moze przewod nie taki, moze cos trzeba poustawiac, nie mam pojecia. potrzebuje pomocy.
z gory dzieki za kazde sugestie
r.
 

nico999

New member
visioner napisał:
witam, posiadam lcd samsung LE40A656 oraz dekoder HD polsat cyfrowy samsung dsb-h370g, kupilem do tego kabel hdmi na ktorym jest napisane wersia 1.3b. mam problem z podlaczeniem, nie ma ani obrazu ani dzwieku, nie wiem czy cos nie tak podlaczylem, a moze przewod nie taki, moze cos trzeba poustawiac, nie mam pojecia. potrzebuje pomocy.
z gory dzieki za kazde sugestie
r.
Kolego miałem taki sam problem gdy podłączałem "enke" do telewizora u rodziców - samsung plazma a451. Cały czas po podłączeniu nie udało się uzyskać obrazu. Grzebałem w instrukcji tv i nic. Dopiero po pewnym czasie doszedłem do tego ze to nie w ustawieniach tv jest problem a w ustawieniu "enki". Na tunerze jest przycisk - chyba RES jeśli się nie mylę. W każdym razie trzeba go było prztrzymać przy włączonym tv na kanale HDMI zgodnie ze slotem gdzie włożyłeś wtyczkę (HDMI port 1 czyli kanał HDMI 1) i po kłopocie. Ustawia się automatycznie. Możesz też naciskając ten przycisk manualnie ustawić obraz. Tak było przy "ence", Nie zdziwiłbym się gdyby ten sam problem podobnie rozwiązywało się na Polsacie.
 
Do góry