Samsung LE37S8 plus laptop z Vistą

huntter

New member
Witam, próbuje podłączyć laptopa pod Samsung LCD 37" LE37S81B HD Ready i gdy ustawiam na laptopie zeby sygnal szedl na tv to ekran laptopa gasnie a tv go nie widzi, trybu PC nie idzie wlaczyc. Jak robie rozszerzony pulpit to tez nie dziala ;/ Zmienilem nawet rozdzialke na najmniejsza i nic.

Dodam ze z SONY KDL-46D3500 46" Full HD ten sam laptop dziala idealnie.

W czym tkwi problem? Czy samsung to po prostu jakis szajs? Zrobiły mi się na nim 3 bad pixele, a gwarancje zapodzialem ;/
 

darkmajin

Member
Bez reklam
gwarancja itak by ci nie pomogła przy 3 pixelach
sprawdz jakie rozdziałki przyjmuje samsung(najmniejsza nie koniecznie musi działac ) , pozatym ekran laptopa nie powinien sie wyłaczac :confused:
 

darkmajin

Member
Bez reklam
podaj mi daty/wersje driverow do laptopow czesto jest jeden driver updatowany raz na ruski rok musi dzialac ... ja miałem problem co prawda z sharpem tez wogole obrazu nie mialem ale po zainstalowaniu sterownikow poszlo
 

huntter

New member
Intel(R) Graphics Media Accelerator Driver
Driver Version: 7.14.10.1409
Operating System: Windows Vista (TM) Business* , (6.0.6000)
DirectX* Version: 10.0
Physical Memory: 1013 MB
Minimum Graphics Memory: 8 MB
Maximum Graphics Memory: 251 MB

No ale stery sa wporzo bo działaja z SONY KDL-46D3500
 

huntter

New member
A jak inaczej mogę podłączyć laptopa aby mieć w miarę przyzwoity obraz? Bo S-video mnie w tym wypadku nie zadowala. Jakiego kabla użyć? W laptopie mam D-sub i s-video a w Samsung LE37S81B od euro po hdmi
 

ivf

New member
rozumiem, że podłączasz kablem ze złączem D-sub?
może zwróć uwagę na częstotliwość odświeżania przy danej rozdzielczości. minimalna rozdzielczość jaką obsługuje Twój tv to 640x350 jednak tylko powyżej 60Hz, a karta graficzna być może nie działa powyżej tego odświeżania.. najlepszą rozdzielczością dla tego tv jest (wg instrukcji) 1360*768 z odświeżaniem ustawionym na 60Hz (przy tej rozdzielczości inna częstotliwość nie działa)
 
Do góry