nagrywarka z kamerą

jareckipiasta

New member
witam. mam problem z połączeniem kamery jvc hd3 z nagrywarka pioneera RCS LX 60 D. Próbowałem przez kabel dv tzn z jednej strony dv i z drugiej strony kabla dv koncówka. Czy te sprzety nie są kompatybilne?, czy potrzebny inny kabel. Do laptopa zrzucam bez prolemu przez usb. W nagrywarce pisze po podłączeniu kabla dv ze żadna kamera dv nie jest podłączona do nagrywarki, jest tylko opcja kamera dv. Co robię nie tak lub jakiego przewodu mi brakuje prosze bardzo o pomoc. A może ktoś bedzie jeszcze wiedział jak przesłać plik z laptopa do tej nagrywarki będę wdzięczny za wszelką pomoc
pozdrawiam
 

darkmajin

Member
Bez reklam
sam niemam zadnego z tych sprzetów ale w manualu od pioneera pisze ze pc mozna podłaczyc przez usb i tak samo kamere radze popróbowac DV to raczej tylko jest do przesyłania obrazu ( puscisz na kamerze a odtwarza w tv ) chyba ze zle mowie i mnie ktos naprostuje ale skoro obie maja HDD to raczej usb pujdzie .. napisz czy zadziałało
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
połączenie

Jareckipiasta, połączenie DV jak najbardziej przesyła i obraz i dźwięk. Ale w Twoim przypadku raczej nic to nie da. Kamera jest HD i dlatego nagrywarka jej nie widzi. TV jak najbardziej, ale nagrywarka jest DVD, czyli SD.

Byłoby to pięknie gdbyby można podłączyć kamerę HD do nagrywarki DVD i używając sprzętowego dekodera nagrać sobie płytę DVD.... na moje tak się nie da. Musiałbyś mieć nagrywarkę BD, są już takie na rynku, ale b. drogie. / piszę oczywiście o nagrywarkach stacjonarnych BD/
 

jareckipiasta

New member
dzwoniłem do pomocy technicznej pioneera tam sa zdziwieni ze mi nie wykrywa przez dv bo powinno jeśli jest opcja dv w kamerze to powinno bez różnicy jaka to kamera nic wiecej nie potrafili mi powiedziec i odsyłają do serwisu oby sie pozbyc takie zrobili wrażenie lipa bede jeszcze dzwonił do miejscowego serwisu i zawioze sprzet pozdrawiam
 
Do góry