Sharp 37xl8e a pc po hdmi/dvi-d

klinsmann

New member
Witam,
mam problem z podlaczeniem komputera do tv lcd sharp 37xl8e.

kabel podlaczam do karty grafiki 8800gt kablem dvi-d i do tv koncowka hdmi. obraz pojawia sie zarowno w trybie single jak i jako klon, jednak w obu przypadkach trzeszczy matryca(!), napewno nie glosniki.

druga sprawa to to, ze obraz ktory uzyskuje na TV nie jest dopasowany, mam na mysli ze obciete sa boki i pasek start, jedna osoba podala przyklad mapowania piksel w piksel na telewizorze, jednak nie widze takiej opcji w TV, a poki co nie dala odpowiedzi na PW...

prosze o pomoc, najbardziej sie boje tego trzeszczenia.

za kabel dalem 80zl, jest to firma Vancino bodajze
 

darkmajin

Member
Bez reklam
nacisni przycisk pod przełanczaniem programow na pilocie tam powinny byc tryby nie zawsze jest pix na pix zalezy od rozdzielczosci.

po drugie co to znaczy ze trzeszczy matryca pierwszy raz o takim czyms slysze ..moze to cewki na karcie graficznej te potrafia grac na niektorych kartach zwlaszcza radkach ;)

kabel napewno dobry wg mnie albo ta twoja przejsciowka jest niedobra ale to tak na 10% raczej stawiał bym na zle dobrana rozdzielczosc przejzyj instrukcje jakie tv przyjmuje rozdzielczosci no i w panelu nvidi poszukaj skalowania obrazu mam nadzieje ze pomoze..
 

klinsmann

New member
sytuacja troche sie zmienila...

udalo mi sie juz osiagnac 1080p przez kabel hdmi/dvi, obraz jest dosc ladny, ale trzeszczy telewizor!!! wyraznie jest to jakis element tv, bo karta graficzna pracuje b. cicho... zainstaluje moze nowe sterowniki do grafiki w PC, mam nadzieje, ze to pomoze...
 

darkmajin

Member
Bez reklam
jezeli to na 100% tv to szukal bym gwarancji :confused:
a sprobuj przyciszyc tv moze jakies szumy ..tylko skad ..niewiem co doradzic pierwszy raz o takim czyms slysze zycze powodzenia
 

darek1sa2

New member
Mamten Sam Problem

klinsmann napisał:
Witam,
mam problem z podlaczeniem komputera do tv lcd sharp 37xl8e.

kabel podlaczam do karty grafiki 8800gt kablem dvi-d i do tv koncowka hdmi. obraz pojawia sie zarowno w trybie single jak i jako klon, jednak w obu przypadkach trzeszczy matryca(!), napewno nie glosniki.

druga sprawa to to, ze obraz ktory uzyskuje na TV nie jest dopasowany, mam na mysli ze obciete sa boki i pasek start, jedna osoba podala przyklad mapowania piksel w piksel na telewizorze, jednak nie widze takiej opcji w TV, a poki co nie dala odpowiedzi na PW...

prosze o pomoc, najbardziej sie boje tego trzeszczenia.

za kabel dalem 80zl, jest to firma Vancino bodajze


CZESC . MAM TEN SAM PROBLEM Z TRZASKAMI TELEWIZORA PO PODŁĄCZENIU GO DO KOMPA.CZY UDALO CI SEIE ROZWIAZAC TEN PROBLEM.
JAK MOGE PROSIC O POMOC TO PISZ NA GG 4581602 LUB MAIL DAREK1SA2@GMAIL.COM Z GORY BARDZO DZIEKUJE I POZDRAWIAM
 
Do góry