Problem z podłączeniem Philipsa 32PFL5322 do kompa-nie działa ani obraz ani dzwięk!

tajegus

New member
Podlaczylem kabel HDMI do telewizora,a z drugiej strony przez przejsciowke DVI do karty graficznej w komputerze.W kompie zmienilem rozdzielczosc- 800/600 i ustawilem go na 60 Hz (idac za rada kolegi),ale nic mi to nie pomoglo-zadnej reakcji. W czym tkwi problem? Pomozcie mi to ustawic!! :niewiem:
 

darkmajin

Member
Bez reklam
DVI nie przenosi dzwieku chyba ze kupisz specjalna przejsciowke ta jednak działa tylko z kartami ktore obsługuja dzwiek po hdmi rozdziałka nie koniecznie dobra .. masz w tv natywna 1368x786 to taka ustaw ewentualnie 1280x720 napisz jaka masz karte ..
 

darkmajin

Member
Bez reklam
juz napisałem ze karta musi obslugiwac przesyłanie dzwiekow z tego co na szybko sprawdzilem ta tego niema masz tylko przejsciowke na d-sub w zestawie co upewnia mnie ze jednym kablem po hdmi dzwieku i obrazu nie przeslesz
 

darkmajin

Member
Bez reklam
niewiem czemu sie nastawilem ze jednym kablem chcesz to przesłac ....

po pierwsze wprowadzilem cie w bład ale to przez opisy marnych sklepow internetowych


twoj tv obsluguje rozdzielczosci komputerowe 800x600 i 1024x768

ale przynam troche ciezko bedzie to podłaczyc bo niewidze w opisie zeby przy jednym z hdmi było gniazdo jack dla dzwieku tak jak jest w niektorych tv w tym wypadku mozna by uzyc kabla hdmi do obrazu i jack dla dzwieku

bez tego zostaje opcja YPbPr, Wejście audio L/P

czyli kabel DVI na COMPONENT
+ jack z kary dzwiekowej na CZINCZ L/P i tez do wejscia component

innego wyjscia za bardzo niema niema
 
Do góry