jak podlaczyc takowy zestaw

maska321

New member
Witam,

Mam pytanie i zagadke dla wtajemniczonych w sprawy podlaczania sprzetu kd.
W rolach glownych wystepuja dekoder multimedii z hdmi,harman kardon av 247 i plasma pioneera.Czy mozliwe jest podlaczenia calosci po hdmi,dekoder-> ampli,ampli-> tv w celu uzyskania jak najlepszej jakosci obrazu i dzwieku?czy avr poradzi sobie z dzwiekiem czy zostanie on przeslany do tv tak jak np w denonie 505?

pozdrawiam
 

darkmajin

Member
Bez reklam
troche bez sensu pytanie albo naprawde nic nie czaisz :confused:

czy sie da ? da sie wez dwa kable i podłacz , HDMI to puki co najlepsze łacze do przesyłania obrazu wiec jakosc bedzie dobra z tego co widze nie upscaluje ani nie przetwarza obrazu wiec pusci taki jaki jest do tv

h/k zdekoduje ci to co moze a niemam pojecia co bedzie jak puscisz cos typu dolby true hd pewnie pusci dalej a to co obsluguje to zdekoduje jak to amplituner ( nie czuje ze rymuje..:eek: )
 

maska321

New member
co nieco kumam

chodzi o to ze naczytalem sie o roznych problemach z dzwiekiem 5.1 jesli podlacze dekoder pod ampli a to puszcze do tv(dzwiek zostaje w tv a nie idzie na wszystkie glosniki) z tego moje pytanie

pozdr
 

darkmajin

Member
Bez reklam
maska321 napisał:
co nieco kumam

chodzi o to ze naczytalem sie o roznych problemach z dzwiekiem 5.1 jesli podlacze dekoder pod ampli a to puszcze do tv(dzwiek zostaje w tv a nie idzie na wszystkie glosniki) z tego moje pytanie

pozdr

yy CO ?! :p

za duzo sie zaczytales i niepotrzebnie

puszczasz przez hdmi dziwek idzie do ampli i z ampli do glosnikow, tv mozesz dac na glosnosc 0 lub wylaczyc podawanie audio do tv jezeli takowa funkcje masz
 
Do góry