połączenie laptopa z telewizorem

jagódka:)

New member
Witam,
..mam problem z połaczeniem laptopa z tv, nie wiem jakich zastosować ustawien by na ekranie telewizora pojawił mi się obraz. Póki co wyświetla się: "brak sygnału" :)
proszę o [w miare możliwości] dokładną instrukcję, co i jak robić - bo jakoś trudno mi się w tym wszystkim odnależć :]
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
zbyt malo danych,
powiedz jakie polaczenie uzywasz,
w kazdym razie przyjrzyj sie watkowi, gdzie powiennienes znalezc rozwiazanie:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14207

jezeli uzywasz kabla d-sub, lub dvi to punkt pierwszy tez pasuje, ale jakby nie dzialalo, to patrz punkt drugi z ta roznica, ze w ekranach/zaawansowanych wlaczas wyjscie na zewnetrzny monitor
potem zostaje tylko ustawienie dobrej rozdzielczosci (zaczynaj od 1024x768) - uzyj opcji szukaj w forum, zeby wybrac odpowiednia rozdzielczosc w zaleznosci od rodzaju podlaczenia i telewizora
 

jagódka:)

New member
..po pierwsze miło że w takim tempie odpowiedziałeś, dziekuje
..po drugie -kupiłam zwykły kabel euro do telewizora, a do kompa wejscie jest z 4roma stykami (czy jak to się tam nazywa) :)i jest jeszcze podłączenie do głosu.
Próbowałam tych 2 wariantów, do których podałeś link(bardzo przejrzyście opisanych:) ) oba doprowadzały mój komputer do stanu w którym monitor gasł ( nie wiem czy to normalne ), a na telewizorze dalej brak sygnału, może to wina telewizora?, Telewizor toschiba 29cali(model NO:28H 23D, 230V 50Hz, 175W), ustawiam na kanale 0 VCR,przy drugim wariancie korzystałam z instrukcji dla laptopów z kartą Intel(R)..., a może potrzebny jest do odwarzania specjalny program?(odtwarzam w realPlayer), . Jeśli masz jeszcze odrobinę cierpiwości do tego tematu-odpisz ;)
Pozdrawiam
 

kubus941

New member
podłączenie laptopa z TV

Witam

...mam maly problem kupilem kabel d-sub podlanczam go do TV i laptopa i obraz na TV sie nie wyświetla. Prosze o szybkie info co mam zrobić zeby byl obraz. Laptop HP a TV Samsung
 
Do góry