Rozdzielenie sugnal hdmi

Trucio

New member
Witam pozdrawiam Wszystkich.
Potrzebuje pomocy odnośnie rozdzielenia sygnału hdmi na dwa odbiorniki.
Posiadam Amplituner z jednym wyjsciem, potrzebuje wypuścić sygnał na tv i projektor, TV znajduje się ok 1 metr od amplitunera a projektor jakieś 9m.
Dziękuję za pomoc i wyrozumiałość pozdrawiam.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Wg. specyfikacji - tak. Ja nie mam 4K, więc nie sprawdzę na gruncie. U mnie rozdziela on sygnał z Zidoo Z9X na tv i ampli. Przy krótkich połączeniach (w moim przypadku po 80 cm), rozdzielacz pracuje bez zasilania.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Pakolo, ktoś napisał, że HDR i ARC nie działają. Inny napisał, że ARC działa - ja nie używam. I tak można sugerować się cudzymi opiniami. Najlepiej samemu sprawdzić. Być może ten droższy okaże się lepszy pod tymi względami.
 

Trucio

New member
Sygnał

pl/oferta/splitter-rozdzielacz-hdmi-1x4-1080p-full-hd-8910303296[/url] dostałem taki i są problemy, sygnał poszedł od amplitunera i jest tylko fonia, na tv napis brak sygnału, na projektorze też brak sygnału, raz zadziałało, że był obraz na tv i z projektora, wylaczyem projektor i zniknęło też z TV. Jak był obraz z fonia na samym tv i po wyłączeniu tv i całego zestawu czyli Amplituner i nc+ nie było sygnału na tv, nie wiem co dalej z tym robić??? Odesłać czy kombinować na nowo?
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Trucio, miałem podobną historię z tanim "badziewiem". Spliter podawał sygnał na dwa odbiorniki, a jakże. Tyle tylko, że oba musiały być włączone w tym samym czasie. Wyłącznie jednego z nich powodowało zanik sygnału na drugim. Taki to wynalazek.
 

Trucio

New member
Działa

Witam zamykam temat zakupiłem w eurortv taki soliter Reinston EDV006
Działa od samego początku, bez żadnych problemów jest w nim wyjście na 2 odbiorniki każde z wyjść działa osobno nie muszą być włączone w tym samym momencie i oto mi chodziło. Dziękuję za odzew będę miał jeszcze jeden temat do ogarnięcia a mianowicie ustawienie głośników pod ten Amplituner czyli denon avr 1311. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
 
Do góry