Problem Projektor Epson EH-tw650-Ampli Denon 1611

gary1985

New member
Witam.Posiadam aplituner Denon avr 1611 oraz Projektor EH-TW650.Na początku używałem projektor na stoliku. Podłączone miałem wszystko następująco: Wejście do ampli po hdmi-tuner oraz 1 hdmi do podłączenia komputera. Wyjście kablem hdmi do splittera hdmi SAVIO CL-26 a tam kablem hdmi output do tv.Musiałem zastosować splitter ponieważ ampli nie ma 2 wyjść hdmi a przełączanie miedzy tv a projektorem było niemożliwe ze względu na dostęp do amplitunera.Dlatego wyjściem hdmi wyszedłem do splittera i tam na zewnątrz przełączałem tylko kable miedzy tv a projektorem.Wszystko działało pięknie.Do czasu.Powiesiłem projektor na suficie.Poprowadziłem w scianie kabel hdmi 2.0.I od tego momentu wogole nie ma obrazu ani dźwięku .Gdy podłącze projektor przez sam splitter dźwięk i obraz jest.Gdy podlacze sam aplituner do projektora tez wszystko działa.Gdy podłącze jak wcześniej czyli wyjście hdmi - splitter - hdmi do projektora nie ma obrazu ani dzwieku. Komp niby wykrywa 2 ekrany ale na projektorze cisza.Kable hdmi sprawdzałem.Teraz pytanie co jest problemem Amplituner czy splitter?Oddzielnie działają razem nie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry