Marantz SR7012 + końcówka mocy do frontów

JuliuszCezar

New member
Mam problem jak ustawić setap amplitunera Marantz SR7012 tak aby odtwarzać pełny dźwięk 11.2. Mam do tego dodatkową stereofoniczną końcówkę mocy. I nie ma problemu jak zasilam ta końcówką kanały sufitowe, wszystko ładnie gra. Jednak chciałbym aby ta końcówka zasilała fronty i jeżeli wpinam ją do pre-out front to oczywiście gra, jednak nie umiem zmusić amplitunera aby zwolnione z grania na froncie kanały amplitunera przekierować do zasilania głośników sufitowych.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Da sie da sie...
Gdzies byly foty jak to ustawic.

Bede w domu to zrobie zdjecie i ci pokaze. Bo sam mam tak zrobione. Tam jest chyba opcja przypisanie przexwzmacniacza czy jakos tak.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Da sie da sie...
Gdzies byly foty jak to ustawic.

Bede w domu to zrobie zdjecie i ci pokaze. Bo sam mam tak zrobione. Tam jest chyba opcja przypisanie przexwzmacniacza czy jakos tak.

To lolo rozrysuj bo myślałem że w tym Marasiu nie mozna tak zrobić....
 

JuliuszCezar

New member
Dzięki to jest bardzo pomocne, mam teraz już wszystko ustawione. Jeszcze się tylko zastanawiam czy głośniki sufitowe które wiszą nad moją kanapą są środkowymi czy może tylnymi ? Kanapy nie mam przy samej tylnej ścianie jest tam z 1,5m od ściany. Jednak prawdziwy środek to byłby jakbym kanape postawił na 2,5m od tylnej ściany co jest niemożliwe.
 
Do góry