jak podłączyć dwa monitory pod amplituner?

Witam wszystkich :)
Chciałbym podłączyć sprzęt tak by uniknąć przepinania kabli HDMI.
Mam w jednym pomieszczeniu TV i projektor .
W onkyo TX NR- 636 mam jedno wyjście HDMI OUT MAIN do którego wpięty mam projektor ,
w 1 wejście w ampli mam wpięty komputer stacjonarny , ten komputer jest również połączony z TV po HDMI - Pc jest połączony z TV I ONKYO z tej samej karty graficznej . Wszystko działa jak trzeba gdyż mam możliwość odpalania komputera zarówno na TV jak i na projektorze , wiadomo Windows + L i wybieram sobie ekran.
Problem pojawił się gdy dokupiłem konsole Playstation 4PRO gdyż chciałbym korzystać z niej tak samo jak z PC czyli grać na TV a oglądać np Netflixa na projektorze i nie wiem za cholere jak to podłączyć i czy się da w ogóle.

W chwile obecnej przy podłączeniu konsoli do Onkyo , obraz będzie mi się wyświetlał tylko na projektorze ... chciałbym mieć możliwość wyboru pomiędzy TV a projektorem bez przepinania kabli.
Oczywiście uruchomienie filmu z konsoli na Tv z dźwiękiem z kina domowego jest dla mnie bardzo istotne.
Proszę w miarę możliwości o wskazówkę .
Pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:

jarecki31

New member
Masz jeszcze w ampli wyjście opisane HDMI OUT SUB.
Podpinasz po nie tv, a konsolę do jakiegoś wolnego wejścia hdmi w Onkyo i wszystko powinno śmigać.
 

LuckyS

New member
Alternatywą jest jeszcze Splitter HDMI.
Sęk w tym, że bywają problemy z kompatybilnością urządzeń. Niestety trzeba się liczyć z wymianą/zwrotem splitera i kupnie innego modelu aż zacznie to wszystko działać tak jak powinno.
14-to dniowy zwrot to całkiem fajna opcja;)
 
Do góry