Tv+dekoder+konsola+kino

Mattteuszzz

New member
Witam,
przymierzam się do kupna kina domowego: Samsung HT-J5150.

Mój obecny osprzęt to:
-TV: SONY KDL-40EX520
-dekoder NC+
-XBOX ONE

Czy jest możliwość połączenia tych 4 urządzeń w taki sposób aby dźwięk wydobywany był za każdym razem (czy oglądając tv nc+, czy korzystając z Xbox, czy oglądając film z laptopa) z kina domowego w maksymalnej opcji (wykorzystując cały potencjał kina)?

W temacie jestem całkowicie "zielony" po prostu mam okazję kupić to kino w bardzo fajnej cenie, ale zarazem chcę aby było w pełni wykorzystane.

Jeżeli tak to w jaki sposób należy to połączyć?

Z góry dziękuję za odpowiedź,
jeżeli podobny temat był założony i problem został rozwiązany to proszę o link, z góry przepraszam za zdublowanie tematu.

Pozdrawiam.
 

dzierbiaty

New member
Kup coś co ma 2 wejscia hdmi i jedno wyjście. Wtedy dekoder i konsolę podpinasz do kina za pomocą hdmi i tak jest najwygodniej Np sony BDV-N5200W. LG też wypuściło dużo zestawów, gdzie masz 2 wejścia hdmi. Nie kupuj sprzętu który nie ma minimum jednego wejścia hdmi
Pozdrawiam
 

Mattteuszzz

New member
Dziekuje za szybko odpowiedz.

Jezeli moglby mi Pan podeslac jakies fajne modele (z min. 2 wejsciami hdmi) tak do 1500 zl no nawet do 2000 to bylbym wdzieczny.

Dodam ze interesuje mnie jeszcze (ze strony wizualnej) kino z 4 kolumnami wysokimi tj. min 1000mm ponieważ tak przygotowałem półki w pokoju.
 
Ostatnia edycja:

dzierbiaty

New member
Model sony który tobie podałem w poście powyżej kosztuje obecnie około 1800 zł. Ma tylne głośniki bezprzewodowe. Ta sama seria ale z wysokimi głośnikami kosztuje już niestety powyżej 2000zł
Jest jeszcze LG LHB755
 
Ostatnia edycja:
Do góry