Nvidia Shield tv + Amplituner zagadka obrazu

pbx

New member
Witam,

Mam mega zagadkę opiszą poniżej bo ja już zwariowałem:

Posiadam Amplituner Marantz sr 6005 który poprzez hdmi out jest podłączony do tv ( sony 4k) do HDMI ARC

DO amplitunera mam podłączony dekoder SAT = obraz jest

DO amplitunera podłączam nvidia shield tv ( ustawione resolution 1080p) obraz mam podczas logo nvidia i później brak :-|

tą samą konfigurację sprawdziłem na starszym tv który jest tylko FULL HD i tam nie ma problemu :-| wszystko działa :-|

Nie chce podłączać shielda bezpośrednio do tv gdyż ogranicza mi odtwarzanie dźwięku DTS HD , czy Dolby True HD.

co może być nie tak ??? gdzie leży przyczyna ??
 

venomas200

New member
Bez reklam
Zrób reset do ustawień fabrycznych konsoli prawdopodobnie masz nie zła rozdzielczość a odświeżanie. Bynajmniej ja tak obstawiam
 

pbx

New member
Zrób reset do ustawień fabrycznych konsoli prawdopodobnie masz nie zła rozdzielczość a odświeżanie. Bynajmniej ja tak obstawiam

To czemu na tv 7 letnim działa bez problemu a na nowym nie?? w takiej konfiguracji ?? to jest zadziwiające :-| Może masz rację z tym odświeżaniem już sam nie wiem co robić :-|
 

pbx

New member
Jest jeszcze system kolorów może twój nowy tv nie obsługuje NTSC np albo innego kodowania

Venom jak podłącze bezpośrednio shield andorid tv do nowego telewizora to obraz jest.

A jak do amplitunera to na nowym tv nie działa to jest dziwne. Gdzieś czeski błąd pewnie jest ale nie mogę rozkminić.
 

quirinus

New member
Cześć, mam identyczny problem, tylko, że shield próbuję podłączyć przez Yamaha rx-s600 do projektora. Na początku, po uruchomieniu widać znaczek nvidia, ale po chwili ciemność. @PBX udało Ci się jakoś rozwiązać problem?
 
Do góry