Denon 4100 pre out podlaczyc ze wzmakiem stereo prze pre ot

Roy1994

New member
Denon 4100 pre out podlaczyc ze wzmakiem stereo prze pre out. I nie mam pojeciaa czego nie gra. Proste podlaczenie w denonie pre out fron do wzmaka input line 1,2 lub cd glosniki frontowe do wzmaka. Zrodlem narazie jest dekoder nki probowalem przez hdmi przez optyczny i takze przez bluetooth laczac sie z tel i nie gra. Prosze o pomoc jakies ustawiania trzeba zmienic. Mam manuala i probowalem roznych w setup ustawien i nic
 

Roy1994

New member
Jedej amplituner 4100 denon i jeden wzmak marantz pm15s1. Wydaje sie proste ale nie gra jak podlanczam na pre out w denonie. Jak podlacze glosniki bezposrednio do denona to gra ale przez wzmaka nie chce. Cos trzeba ustawic ale nie moge dojsc gdzie i co
 

Roy1994

New member
Jedej amplituner 4100 denon i jeden wzmak marantz pm15s1. Wydaje sie proste ale nie gra jak podlanczam na pre out w denonie. Jak podlacze glosniki bezposrednio do denona to gra ale przez wzmaka nie chce. Cos trzeba ustawic ale nie moge dojsc gdzie i co
 

Roy1994

New member
Jak to sprawdzic? Jest main zone jak sie wlancza i sie pali na pilocie tez main zone. Zone 2 i zone 3 jest na off. no to chyba tak. Nie wiem czy w ustawieniach gdzies sie nie ustawia tego dlatego szukam kogos kto ma denona amp najlepiej 4100 i wzmaka jakiegos podpietego. Probowalem pod pre out front i pozniej pod surroundy twz podlanczac ale nic. W ustawieniach tez grzebalem pozniej resetowalem ustawieni i nic
 

Roy1994

New member
Wzmaka sprawdzalem u znajomego pod amplitunerem pioneera lx88 takze gra normalnie wzmak. Aplituner gra bezposrednio ale przez pre out niestety nie gra.
 

Rafal7

Banned
Pre out się nie włącza, tam jest sygnał cały czas
Może masz uszkodzone Pre w ampli, a sub działa?
Strefę masz dobrą włączoną.
 

Rafal7

Banned
Nie mam pojęcia, podepnij się np pod surround i włącz multi chanel stereo, wtedy zobaczymy czy na innych wyjściach jest sygnał.
 

Roy1994

New member
Moze cos trzeba w tych ustawieniach zmienic. A ma ktos ten model denona? Tak jak impedancje tez przez przypadek znalazlem ze sie zmienia na 4 ohmy trzeba przytrzymac dwie strzalki przez 3 sek i pozniej zejsx na dol i zmienilem na 4 jak glosniki mam 4. Moze gdzies z tymi pre outami cos sie zmienia tez. Juz same nie wiem jak je sprawdzic
 

Roy1994

New member
Wczesniej podpinalem pod high i podpinalem pod zone 2 i przestawialem na zone 2 w pilocie ale tez nic. Nie mozliwe zeby ktos wszystkie preouty zniszczyl. Bo raczej ciezko to zrobic. To w miare swiezy model. Kupilem uzywke z ebaya ale na gearancji jeszcze 3mies jak cos to oddam ale musze byc prwny jak to zrobic. Pozniej jak bede w domu podepne pod surroundy i sprawdze
 

Roy1994

New member
Ja jestem w uk i w uk go kupilem. Normalny reset? Tzn wlanczam i setup chyba i back jednoczesnie czy jakos inaczej jest reset mikroprocesora? Zwykly reset ci chodzi?
 
Do góry