TV+DVD+Kino+Raspberry Pi

Brinkor

New member
Witam.
Jestem tu zupełnie nowy, więc z góry przepraszam za głupie pytania i moją niewidzę :)
Ale mam mały problem.
Chciałbym sobie zrobić tani zestaw do odtwarzania filmów z kinem domowym.
Posiadam:
TV Toshiba 32av93*g
Jakieś stare DVD firmy "Denver"
Kino domowe Dyras Cinemax 5.1
Raspberry Pi 2B z zainstalowanym OpenELEC - Kodi (XBMC) podłączone do TV przez HDMI.
Adapter Hama SCART - 3xCinch

Chciałbym to wszystko podłączyć tak, aby otrzymać dźwięk 5.1 w filmach odtwarzanych z Raspberry Pi.
Problem polega na tym, że nie do końca wiem jak to zrobić ;)
Kino domowe ma wejścia 3x minijack do tego dołączone są trzy kable minijack-2x RCA.
Próbowałem podłączyć kino domowe pod DVD (6xRCA), a DVD do TV (SCART), ale dźwięk z kina domowego był tylko podczas oglądania filmów z DVD.
Mogę również podłączyć kino bezpośrednio do TV za pomocą adaptera SCART - 3xCinch lub minijacka do złącza na słuchawki, ale wtedy działaja tylko 2.1.
To samo po podłączeniu przez minijacka do raspberry pi.
Pomyślałem, że mogę podłączyć kino do DVD, a następnie to do TV przez Digital Audio Coaxial, ale nie jestem pewien czy to będzie działało tak jak myślę (jak już mówiłem kompletnie się nie znam).
Jest jeszcze możliwość dokupienia zewnętrznej karty dźwiękowej 5.1 na USB do Raspberry Pi (z trzema wyjściami minijack (front, rear, cent/bass).
Ale tu również nie jestem przekonany czy wszystko będzie działało tak jak powinno.
Pomożecie? :)
Z góry dziękuję za pomoc.

Zdjęcia:
DVD
oi59.tinypic.com/107whlz.jpg
Kino domowe
oi58.tinypic.com/1zd3qtu.jpg
TV
oi59.tinypic.com/2namfwn.jpg
 
Do góry