Co do cyfry, plazma czy lcd?

kaem

New member
Jak napisalem wyzej mam cyfre. Zastanawiam sie nad kupnem tv 42" w cenie 6000-8000. Co lepiej wziac, plazme czy lcd. Ogladam przede wszystkim sport no a pozniej mam zamiar kupic jeszcze dvd. Jak jest z panasonic 42pv60. Wszyscy go chwala ale na stronie producenta podana rozdzielczosc nie spelnia wymagan HD. Jak byscie podali rowniez jakies proponowane modele to bylbym bardzo wdzieczny. ale przede wszystkim chodzie mi o jakosc z cyfry na lcd i plazmie (jak sie oglada sport).
 

maszek

New member
Bez reklam
kaem napisał:
Jak jest z panasonic 42pv60. Wszyscy go chwala ale na stronie producenta podana rozdzielczosc nie spelnia wymagan HD.

Bo większość telewizorów na rynku to niestety jeszcze tzw. HD Ready a nie Full HD. Te pierwsze przeskalowują sygnał HD do swojej rozdzielczości natywnej. Tez mam C+ ale narazie niewiele wiadomo, z jaką rozdzielczością będa nadawać? http://media2.pl/media/14408,rss,canalplus,w,jakosci,hd.html

PS. ten Panasonic to dobry telewizor i do tej pory byłem jego cichym fanem ale powoli zaczynam skłaniać się do LCD.
 
Do góry