Wybór telewizora - przygotowanie do zakupów

ApC

New member
Tomek Koko napisał:
A ja zagrałem tak ze moja wife sama mnie wrecz namawia do kupna ;) A jak to zrobiłem ? Jestem dosc cierpliwy i jak poruszyłem temat tv pare miesiecy temu to jej reakcja była .... hm no szału nie było ale od tej pory temat tv poruszam przy kazdej okazji . I teraz dosżło do tego, że moja zona wrecz nie moze sie doczekac kiedy kupie sobie tv bo wreszce sie zamkne i nie bedzie musiała mnie słuchac. Jak to ktos kiedys powiedział : mądrośc przychodzi z wiekiem .;)
mam dokładnie tak samo i to praktycznie przy każdych poważnych zakupach, sposób na żonę sprawdzony, może czasochłonny, ale działa
icon10.gif


trochę mnie zdołował punkt dotyczący zależności przekątnej do odległości od TV, jako, że zastanawiałem się między 32 a 37", a odległość od ekranu będzie u mnie między 3,5 - 4,5m, padłem...
wcześniej wspomniany WAF blokuje rozmiary większe niż 37", więc chyba zostanie 37" :confused:
ale może nie będzie aż tak źle...
 

rafix01

Member
Bez reklam
ApC napisał:
trochę mnie zdołował punkt dotyczący zależności przekątnej do odległości od TV, jako, że zastanawiałem się między 32 a 37", a odległość od ekranu będzie u mnie między 3,5 - 4,5m, padłem...
wcześniej wspomniany WAF blokuje rozmiary większe niż 37", więc chyba zostanie 37" :confused:
ale może nie będzie aż tak źle...
37" będzie :eek:k: , ja tez mam 37" a odległość 3,2m i już chyba oslepłem :D bo mógłby być 40 lub 42 :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Idę o zakład ,ze jak 90 % użytkowników i tak będziesz żałował po pewnym czasie, że nie kupiłeś większego telewizora.
 

rafix01

Member
Bez reklam
kiki napisał:
Idę o zakład ,ze jak 90 % użytkowników i tak będziesz żałował po pewnym czasie, że nie kupiłeś większy .
na pocieszenie :p im mniejszy (przekątna) TV tym mniejszy spadek wartości po czasie :D
 

gajos

New member
Ja wroce jeszcze do tematu WAF.
U mnie jest prawie odwrotnie ;-)
1. kupowalem rower. Zmienialem z podstawowego na lepszy. WAF powiedziala: idz poszukaj sobie, max 2,5k. No wiec poszukalem, znalazlem dwa modele po 2,3k. Zabralem W na testy - a niech Jej tez sie podoba. No i ogladam, mierze sie, a W pyta sprzedawcy "a cos troche lepszego?" Skonczylo sie na tym ze rower kosztowal 4k bez paru groszy i W byla zadowolona a ja szczesliwy :)
2. auto - nasze pierwsze. Najpierw miala byc uzywka do 25k. Potem od slowa do slowa... Bylismy w salonie z ciekawosci obejrzec Skode Fabie. Potem sam pojechalem obejrzec Yarisa, nastepnego dnia zabralem W zeby sama zmierzyla sie do tego Yariska. Skonczylo sie nie na nowym Yarisie czy Fabii, ale na nowej Corolli (i to wypasionej) :p
3. miesiac temu? laptop. Myslalem skromnie o MB. Ale W: nie lepiej raz a konkretnie? Co za pytanie - pewnie ze lepiej! Ale czlowiek oszczednie jednak podszedl do sprawy i wybral taniej. Ostatecznie skonczylo sie na MBP w dodatku bogatszej wersji - w koncu ma sluzyc pare lat ;-)
4. aktualnie tv - tez nasze pierwsze. Najpierw mialo byc cos do ~4k, potem nie wiem jak ale akceptowalne stalo sie ~7k, pozniej W zobaczylo Sony 46x2000 za ~12k. Koniec koncow ciagne do tanszego telewizora ja a nie W :) Czyzby wiec HAF? ;-)

We wtorek kiki zajezdza z Pioneerem 507XA, JVC 46Z70, Sharp 46XD1 i JVC 56 tylnaprojekcja :p W sumie juz co by W nie wybralo to i tak bede happy.

Uprzedzajac potencjalne pytania: nie wypozyczam ani nie zamieniam sie z nikim na moja W ;-)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Warto kupić 4K jeśli zależy Ci na jakości.
Natywne filmy to opad szczęki i ogromna radość obcowania z nowym wymiarem.
 
Do góry