Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

InneNie wiesz jaką technologię wybrać? LCD, Plazma, może RPTV, a może jeszcze co innego? To forum jest właśnie dla Ciebie.

Wróć HDforum > Video > Inne > Wybór telewizora - przygotowanie do zakupów
Odpowiedz

Wspiera forum

Meldunek: Jan 2006

01-12-2006, 09:08
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiki
witam
Punkt 6. to arcy ważny punkt.
Dziś WaF - odrzuciła telewizor nie z powodu jakości odbioru - ale z powodu koloru obudowy. To że tego typu nie ma i nie będzie - bez znaczenia, to że jakość potwierdzona przez WaF - super - na nic. HaF / czyli mąż musiał się obyć smakiem/
No i inne pytanie - muszę zapytać bank /żonę / , albo księgową .
Świetny artykuł.
pozdrawiam
Moja Wife nie patrzy na obudowy. Popracowałem nad nią w kwestii wymiany telewizora. Na poczatku siadała na ławeczce a ja... łaziłem i ogladałem. Po jakims czasie sama zaczęła chodzić i ogladać. Kobiety muszą poczuć się ważne, nawet przy tak przyziemnych sprawach jak zakup TV. Tak wiec pewnego dnia chodzę, przyglądam się i szukam coś, dobrego i taniego (jak wszyscy) a tu moja zamiast przy Panasach zatrzymała się przy JVC, gapi się na LT40S70 i jeszcze mówi, że ten ma ładniejszy obraz od LT37M60, który stał obok. Kompletnie mnie zatkało , ale co ciekawe - miała rację, zwłaszcza jeśli chodzi o odtwarzanie barw. Chciałem kupić plazmę ale może przed świętami skuszę się na ten TV.
Odpowiedź z Cytatem
maszek jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Member

Meldunek: Apr 2006
01-12-2006, 11:21
Domyślnie

Cytat:
Napisał maszek
Moja Wife nie patrzy na obudowy. Popracowałem nad nią w kwestii wymiany telewizora.
. Kompletnie mnie zatkało , ale co ciekawe - miała rację, zwłaszcza jeśli chodzi o odtwarzanie barw. Chciałem kupić plazmę ale może przed świętami skuszę się na ten TV.
... widze większośc z nas "maniaków technologi" ma ten sam problem WaF
jak osobiście trafił jak "ślepa kóra ziarno"... moja kobietka podziela (częściowo) technologiczne zapędu mua

tak więc na zasadzie drążenia skały kropla za kroplą naprowadzałem obiek "żona" na odpowiedni model (u mnie) plazmy.... zaangażowałem dziecko kosztowało mnie to Lilo i Sticha , oraz dla WaF zmywarkę ... ale sie udało ....
Ależ my mamy ciężkie życie
Odpowiedź z Cytatem
M@rtinez jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Sep 2005

01-12-2006, 14:12
Domyślnie

He, He... Martinez... - podoba mi się Twój pościk. Ale nie sądzisz, że to już trąci trochę prostytucją małżeńską (UWAGA! - bez obrazy. Jest taki termin naukowy).

Panowie,
Bordzo się cieszę, że poruszony przeze mnie "punkt 6" wzbudził aż taki odzew. Moja historia wygląda tak: współczynnik WAF malał i malał aż sięgnął "0". Wtedy wymieniłem "W" bo już nie mogłem zdzierżyć tego "0" poziomu WAF. Teraz mam nowy (wyższy model , jeszcze nie "W") i współczynnik WAF (a w zasadzie GAF - Girlfriend Acceptance Factor) jest w okolicach 100%.
Moja "G" sama zwróciła mi uwagę, że może kupiłbym jakieś dobre kolumny bo stare trzeszczą i słuchać się nie da. Teraz się rozpływa .

Nie ma to jak autentyczna radość kochanej osoby z czegoś co właśnie sam kupiłeś aby czerpać z tego przyjemność.
KEF iQ7, KEF PSW 2500, KEF iQ3
Odpowiedź z Cytatem
Fatman_1 jest offline
reklama

Member

Meldunek: Apr 2006
01-12-2006, 15:10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fatman_1
He, He... Martinez... - podoba mi się Twój pościk. Ale nie sądzisz, że to już trąci trochę prostytucją małżeńską (UWAGA! - bez obrazy. Jest taki termin naukowy).
.
... nie ma sprawy .... przy każdych "nowych" zakupach zawsze gwarantuje ...że teraz to juz na pewno wszysko ... dlatego teraz wprowadziłem termin "moralnej amortyzacji" np. Plazma 6 lat (uff czy ja to wytrzymam)....

a tak serio to moim skromnym zdanie markowy i wysokiej jakości sprzęt w naszym kraju jest za drogiu ... uchodzi to za dobro luksusowe ... a przecież nie każdy marzy o posiadaniu kombajna DVD, CD, DVIX + AV w jednym pudle ?!? ... i często wybór sprzętu do w dużej mierze wybór ceny niestety
Odpowiedź z Cytatem
M@rtinez jest offline
Junior Member

Meldunek: Nov 2006
02-12-2006, 20:41
Talking mały dodatek

Proponuję zamiast WAF swojską nazwę WAZ (Współczynnik Akceptacji Żony), czytać jako wąż.
Odpowiedź z Cytatem
Nexsusone jest offline
Junior Member

Meldunek: Aug 2006
03-12-2006, 10:49
Domyślnie

Mam pytanie, a jeżeli chciałbym X-boxa360 ? Rozumiem że to HD i jakiś telewizor do 32" by się przydał np, taki Samsung jaki jest w empikach ip podlaczony do niego jest X z tego co widzziałem to obraz jest b.d wie ktos o który mi chodzi ?
Odpowiedź z Cytatem
Matis jest offline
Senior Member

Meldunek: Jun 2006

04-12-2006, 16:21
Domyślnie

"Nie ma to jak autentyczna radość kochanej osoby z czegoś co właśnie sam kupiłeś aby czerpać z tego przyjemność."

TAK. moja 10 miesięczna córeczka cieszy się , że tata jej kupił xboxa360 >i pomaga jej grać >
Odpowiedź z Cytatem
czaki jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania