zamierzam kupic telewizor + kino domowe

Status
Zamknięty.

diefek

New member
WitaM
Mam zamiar kupic telewizor do salonu wraz z kinem domowym, nie znam sie na tym zabardzo wiec pytam was o rade co wybrac dobre, co bedzie lepsze dla mnie, otóż chcem kupic telewizor, za kwote 4000 +/- 500/600zl , nie wiem ktory jest lepszy i czym sie rozni plazma i lcd wiem jedynie to co czytalem ze LCD jest bardziej uniwersalny a plazma bardziej wymagajaca, ze przy plazmie musi byc dobry odbiornik a nie antena, wogole do LCD mozna zwykla antene pokojowa podłaczyc ?

Chodzilo mi o telewizor okolo 37" tylko nie wiem czy nie zaduzy, bedzie ogladalo sie go z okolo 2-3m , telewizor ma stac niedaleko okna.Prosze o podanie modeli ewntualnie linki z allegro czy sklepow interenetowych oczywiscie w dobrych cenach.

Chodzi mi tez o kino domowe mam do wydania na to 1500zl +/- 350zl

Pisze plus / minus bo moze warto dolozyc te 300zl i bedzie sprzet o wiele lepszy

Prosze o doradzenie co mam wybrac, jesli potrzebne beda jakies jeszcze informacje prosze zapytac a ja odpowiem.

Dzieki z góry za pomoc

Edit Tuptus55: Najpierw poczytaj forum, a potem zadaj konkretne pytanie?
 

Mabri

New member
Nie chcę być niegrzeczny, ale na wszystkie twoje pytania są odpowiedzi na tym forum.
Wiem, że to zajmuje trochę czasu, ale poczytaj i potem zapytaj o jakieś konkretne modele.

Jeżeli chodzi o przeznaczone pieniądze na zakup, to radziłbym je zsumować i kupić raczej dobrej klasy tv, bo na przyzwoity sprzęt nagłaśniający 1500-1800 zł na pewno nie wystarczy.

Jeżeli poczytasz i poznasz wady i zalety plazmy, to koniecznie weź pod uwagę model plazmy Panasonic 37pv60 - poniżej 5 000zł.
Przeglądnij ten wątek - to co piszą o 42pv60 dotyczy również modelu
37pv60

http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=5355
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry