Panasonic TH-37PV60EH czy Sony KDL-32V2000?

Dyziek

New member
W przyszłym miesiącu planuję zakup nowego telewizora.
Moi faworyci to 37" plazma Panasonic (model TH-37PV60EH) lub 32" LCD Sony (model KDL-32V2000 - zdobywca nagrody EISA 2006/2007).
Pokój, w którym będzie oglądana telewizja, to pokój zaciemniony (strona południowa) i o powierzchni ok. 16m2.
Telewidz będzie siedział w odległości od 3 do 4 metów od odbiornika.
Większość czasu będzie spędzna na oglądaniu telewizji (w przyszłości planowany jest zakup platformy "n" lub innej z HDTV) a sporadycznie na oglądaniu DVD.
Maksymalną kwotę jaką chcę przeznaczyć na zakup telewizora to 5000 PLN (sklepy internetowe).
Proszę o pomoc w doborze telewizora.
Pozdrawiam.

 

SwMikołaj

New member
37" bedzie fajniejszym rozwiazaniem przy tej odleglosci.
Sam ogladam 32" LCD z 2,5 metra.
Co do obrazu sie nie wypowiadam bo tego sonego nie widzialem w akcji.
 

Flapu

New member
Radze Panasa

Witam
Co do obrazu - Radzę zdecydowanie Panasa. Do niedawna byłem wiernym fanem LCD a jednak kupiłem Panasa 42PV60. Testowałem w sklepach szereg LCD (co prawda tego Sonego akurat nie) ale zaden nie umywał sie z jakościa obrazu do plazmy Panasa (oczywiście w podobnym przedziale cenowym).

Aha, jeszcze jedno - do niedawna też sugerowałem sie nagrodą EISA i kupiłem nagrywarke Pioneera która zdobyła ten tytuł. Znajomy kupił porónywalna cenowo nagrywarke Panasonika która pod pewnymi wzgledami według mnie biła na głowę nagrodzonego Pioneera, tak więc radzę ostrożnie z tym EISA.
 
Ostatnia edycja:
Do góry