Hdmi-hdmi

parzyk75

New member
Czesc mam kochani pytanko mam tv LCD LG 37 LB1R i do tego kino domowe amplituner RX-459 szukam odpowiedniego kabelka HDMI by przesłać obraz na tv widzialem juz tysiąće rodzajów kabli hdmi , ja chciałbym kupic kabelek w klasie mojego sprzętu by nie potrzebnie nie przepłacac a i nie kupic czegos co będzie ten obraz pogarszało prosze o porade dzieki.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
parzyk75 napisał:
Czesc mam kochani pytanko mam tv LCD LG 37 LB1R i do tego kino domowe amplituner RX-459 szukam odpowiedniego kabelka HDMI by przesłać obraz na tv widzialem juz tysiąće rodzajów kabli hdmi , ja chciałbym kupic kabelek w klasie mojego sprzętu by nie potrzebnie nie przepłacac a i nie kupic czegos co będzie ten obraz pogarszało prosze o porade dzieki.

Kabel HDMJ jako cyfrowy moze być w zasadzie obojetnie jaki, byle nie wadliwy

Masz dwie opcje
1 za 50zł w MM
2 jak chcesz mieć złocone styki( wartość złota 2 pln) to ProfiGold
ceny już od 150zł :hihi:
 

mzdral

New member
Osobiście używam Profogoldam i jest OK. Jak masz wątpliwości to wstąp do MM, znajdź dwa HDMI różnych firm i niech ci pokażą obraz na każdym znich.
 

Przemcio73

New member
Gucio50 napisał:
Kabel HDMJ jako cyfrowy moze być w zasadzie obojetnie jaki, byle nie wadliwy

Masz dwie opcje
1 za 50zł w MM
2 jak chcesz mieć złocone styki( wartość złota 2 pln) to ProfiGold
ceny już od 150zł :hihi:
Może powiesz coś więcej o różnicy między kablami za 30zł (szkoda na nie pieniędzy:( ) a tymi za 300? Tylko nie argumentuj, że różnią się tylko ceną:D bo każdy to chyba widzi. A argument, że drogie kable mają "złocone styki" jest dla mnie nieprzekonywujący, wręcz niepoważny.
pozdrawiam
 
Do góry